دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس (افزونه سوپر کش)

به نام خدا. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی و دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس می پردازیم. افزونه سوپر کش یکی از بهترین افزونه های کش وردپرس می باشد که تنظیمات و کارایی ساده ای دارد. امروز در مرجع آموزش وردپرس کلیه ویژگی های این افزونه را بررسی خواهیم کرد. در پایان لینک دانلود افزونه سوپر کش وردپرس نیز ارائه شده است. در ادامه با ما با معرفی این افزونه محبوب همراه ما باشید.

افزونه WP Super Cache چیست؟ (معرفی افزونه WP Super Cache)

افزونه سوپر کش یکی از افزونه های محبوب کش وردپرس می باشد. این افزونه با ثبت آمار دانلود خیره کننده 2 میلیونی در صدر محبوبترین افزونه های کش وردپرس می باشد. افزونه WP Super Cache با کش کردن صفحات داینامیک سایت آنها را به صفحات استاتیک تبدیل می نماید. بنابراین در بارگذاری مجدد صفحات تعداد درخواست ها به سرور به طور چشمگیری کاهش می یابد.

نحوه کار افزونه WP Super Cache وردپرس چگونه است؟

پیش از دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس کمی در مورد کارکرد افزونه صحبت می کنیم. صفحات سایت توسط افزونه سوپر کش در سه دسته مختلف کش می شوند. کاربرانی که با نام کاربری خود وارد نشده اند، کاربرانی که دیدگاه ثبت نکرده اند و کاربرانی که پست رمزگذاری شده ای را ندیده اند. در این روش تقریبا تمام بازدیدکنندگان صفحات استاتیک را مشاهده خواهند کرد. با این کار یک صفحه استاتیک می تواند هزاران مرتبه در بهینه سازی سازی شرکت کند. برای کاربران عضو نیز با درج کامنت یا ورود و… صفحات برایشان کش خواهد شد. بنابراین این کاربران عضو سایت نیز صفحات را به صورت کش شده مشاهده خواهند کرد.

تا این قسمت با طرح سوال افزونه WP Super Cache چیست به معرفی افزونه سوپر کش پرداختیم. سپس نحوه کار افزونه را شرح دادیم. در ادامه به معرفی ویژگی های این افزونه خواهیم پرداخت.

دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس (افزونه سوپر کش)

ویژگی های اصلی دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس

  • کش کردن صفحات
  • فشرده سازی صفحات
  • افزایش سرعت بارگذاری صفحات با حجم و درخواست کمتر از سرور
  • نهایتا بهبود رتبه صفحات در گوگل و دیگر موتورهای جستجو با دانلود افزونه WP Super Cache
  • امکان پاکسازی کش وقتی که نوشته یا برگه ارسال می شود
  • خارج کردن لینک دلخواه از کش شدن
  • تنظیم زمان حذف و نوسازی کش ها
  • پشتیبانی از CDN
  • دارای مستندات کامل جهت توسعه افزونه
  • و…

مقایسه افزونه WP Super Cache با سایر افزونه های کش وردپرس

به زودی یک مقاله بی نظیر جهت معرفی و مقایسه افزونه های کش وردپرس منتشر خواهیم نمود (منتشر شد: 1397.06.18). در این مقاله با معرفی 12 افزونه برتر کش وردپرس و  مقایسه و بررسی ویژگی ها و معایب هر یک آغاز می کنیم. در این مقاله دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس و سایر افزونه ها را بر روی چندین سایت وردپرسی مورد بررسی قرار می دهیم. ویژگی ها و کارایی و همچنین فرکانس بروزرسانی را ملاک قرار می دهیم. نهایتا 4 افزونه برتر را برای 4 نوع استفاده برای کاربران با سطوح مختلف پیشنهاد خواهیم داد.

بروزرسانی: 1397.06.18 – مقاله مقایسه و دانلود 12 بهترین افزونه کش وردپرس منتشر شد:

لینک مقاله: بهترین افزونه کش وردپرس

 

نتیجه گیری

در این مقاله از وردپرس باران با افزونه سوپر کش وردپرس آشنا شدیم. با سوال افزونه WP Super Cache چیست به معرفی افزونه WP Super Cache پرداختیم. سپس ویژگی های اصلی این افزونه را لیست نمودیم. در صفحه معرفی افزونه در مخزن وردپرس امکانات این افزونه به طور دقیق بیان نشده اند. لذا سعی کردیم تعدادی از مهمترین مشخصات افزونه را در این نوشته بیان کنیم. نهایتا لینک دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس نیز ارائه شده است. امیدواریم از این افزونه استفاده لازم را ببرید. با ما در سایر مقالات مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

 

آموزش کار با افزونه و تنظیمات آن بزودی…

 

دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود افزونه WP Super Cache وردپرس (افزونه سوپر کش)
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست