وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه اسکیما وردپرس ، افزونه امتیازدهی وردپرس ، افزونه دیدگاه و نظرات وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس ، افزونه نقد و بررسی وردپرس

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی (افزونه نظرات و امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود)

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی (افزونه نظرات و امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود)

به نام خدا. در ادامه معرفی لیست افزونه امتیازدهی وردپرس با معرفی یکی دیگر از افزونه های جانبی EDD با عنوان افزونه EDD Reviews فارسی در خدمت شما هستیم. افزونه Easy Digital Downloads Reviews یک افزونه نقد و بررسی پیشرفته برای ایزی دیجیتال دانلود می باشد. همچنین این افزونه امتیازدهی EDD با امکان ستاره دار کردن محصولات EDD در گوگل در لیست افزونه ستاره وردپرس نیز قرار خواهد گرفت. در این آموزش وردپرس به معرفی کامل افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی خواهیم پرداخت. ویژگی ها و امکانات آن را بررسی خواهیم کرد. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی سازی شده افزونه نظرات EDD Reviews فارسی را برای دانلود ارائه خواهیم داد. تا پایان این آموزش وردپرس از مرجع وردپرس فارسی با ما همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.2.2

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

فعال کردن نظرات ایزی دیجیتال دانلود با افزونه EDD Reviews فارسی

افزونه Easy Digital Downloads Reviews فارسی یا افزونه EDD Reviews فارسی امکان نقد و بررسی محصولات دانلودی را به کاربران شما می دهد. بازدید کنندگان و مشتریان به سادگی می توانند نظرات و امتیازدهی به محصولات ایزی دیجیتال دانلود را ثبت کنند. در حالت پیش فرض ممکن است قالب شما از دیدگاه ها برای دانلود های ایزی دیجیتال دانلود پشتیبانی نکند. در بسیاری از قالب ها نیز حالت پیش فرض دیدگاه های وردپرس برای دانلود ها فعال می شود. فعال کردن بخش نظرات ایزی دیجیتال دانلود و امکانات امتیازدهی با افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی می تواند مدیریت دیدگاه های سایت شما را دگرگون کند. اینجا وردپرس باران است. در ادامه با معرفی امکانات شگفت انگیز این افزونه حرفه ای ایزی دیجیتال دانلود با ما همراه باشید.

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی افزونه EDD Reviews

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی از توسعه دهنده رسمی افزونه EDD، امکانات کامل مدیریت نظرات ایزی دیجیتال دانلود را در سایت شما فعال می کند. مدیر سایت می تواند دیدگاه های کاربران را تایید، حذف یا ویرایش کند. همچنین پاسخ دادن به دیدگاه محصولات نیز از پنل مدیریت افزونه برای مدیر سایت امکان پذیر است. امکان فعال یا غیرفعال کردن نقد و بررسی مشتریان برای هر محصول به طور جداگانه نیز در افزونه Easy Digital Downloads Reviews فارسی وجود دارد. همچنین با گزینه هایی که در تنظیمات پیش بینی شده است امکان کنترل کامل بر کاربرانی که می توانند امتیاز و نظر ثبت کنند فراهم شده است.

نقد و بررسی های ایزی دیجیتال دانلود با افزونه EDD Reviews فارسی می توانند به مشتریان تایید شده یا کاربران وارد شده به سایت محدود شود. همچنین امکان باز گذاشتن امکان ثبت دیدگاه و امتیاز برای تمام بازدیدکنندگان بدون اعمال محدودیت وجود دارد. علاوه بر این، نظرات و نقدهای ثبت شده می تواند در صف تایید مدیر قرار گیرد تا پس از بررسی در سایت نمایش داده شوند. در ادامه برخی از ویژگی های این افزونه را در مرجع آموزش وردپرس خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

شورتکد و ابزارک افزونه EDD Reviews فارسی

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی با ارائه یک شورتکد، امکان درج نظرسنجی در برگه ها و نوشته ها را به شما خواهد داد. همچنین با ابزارک ارائه شده توسط این پلاگین، امکان نمایش امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود در ناحیه های ابزارکی قالب وردپرس شما نیز وجود دارد. با استفاده از این دو ویژگی افزونه Easy Digital Downloads Reviews فارسی در هر کجای سایت خود می توانید امتیازدهی و نقد و نظرات ایزی دیجیتال دانلود را نمایش دهید.

محدود کردن تعداد کلمات در افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی

شما می توانید حداقل تعداد کلمات برای ثبت نظر را در افزونه EDD Reviews فارسی تعیین کنید. بنابراین دیدگاه های بی ارزش و بی محتوا قابل ثبت نخواهند بود. همچنین امکان تعیین حداکثر تعداد کلمات، جهت جلوگیری از ثبت دیدگاه های طولانی نیز وجود دارد. برای مثال می توانید تعیین کنید که حداقل تعداد کلمات در ثبت نظر 70 کلمه باشد و تعداد حداکثر نیز به 250 کلمه محدود شود.

بستن یا غیر فعال کردن دیدگاه های افزونه Easy Digital Downloads Reviews فارسی

در افزونه EDD Reviews فارسی امکان غیر فعال کردن یا بستن دیدگاه ها و نقد و بررسی ها وجود دارد. بستن دیدگاه ها موجب می شود تا درج نقد و امتیازدهی جدید وجود نداشته باشد. غیر فعال کردن دیدگاه های ایزی دیجیتال دانلود نیز به طور کلی نمایش بخش امتیازدهی EDD را غیرفعال خواهد کرد.

افزونه EDD Reviews فارسی

ستاره دار شدن محصولات EDD در گوگل ⭐⭐⭐⭐⭐

یکی از ویژگی های بی نظیر افزونه EDD Reviews فارسی، ستاره دار کردن محصولات ایزی دیجیتال دانلود در نتایج جستجوی گوگل می باشد. پیش تر در مورد ستاره شدن در گوگل و افزونه های ستاره وردپرس مقالات جامعی ارائه داده ایم. اما در صورتی که از فروشگاه ایزی دیجیتال دانلود استفاده می کنید بدون شک یکی از بهترین انتخاب ها برای شما همین افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی می باشد. این افزونه امتیازدهی EDD با پشتیبانی از داده های ساختاری اسکیما امکان نمایش ستاره ای محصولات شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو را فراهم می کند. بنابراین با نمایش برجسته محصولات فروشگاه شما در نتایج سرچ، امکان دیده شدن و افزایش کلیک نیز افزایش می یابد.

درخواست ثبت امتیاز و نقد و بررسی افزونه نظرات EDD

استفاده از ایمیل، بهترین روش دعوت از مشتریان برای ثبت امتیاز و نقد و بررسی محصولات خریداری شده می باشد. شما می توانید با تنظیم یک ایمیل پس از خرید در افزونه EDD Reviews فارسی، از کاربران بخواهید تا نظرات خود را در مورد محصول خریداری شده در سایت ثبت نمایند. با کمک تنظیمات ایمیل ارسالی افزونه Easy Digital Downloads Reviews فارسی می توانید ارسال ایمیل را بلافاصله پس از خرید یا پس از یک تاخیر مشخص (مثلا 1 روز بعد از خرید) در نظر بگیرید. فرمت و قالب ایمیل ارسالی افزونه نظرات ایزی دیجیتال دانلود کاملا قابل سفارشی سازی می باشد. بنابراین ایمیل ارسالی را می توانید هماهنگ با ایمیل های برند خود و با ادبیات دلخواه تنظیم نمایید.

افزونه EDD Reviews فارسی و یک ویژگی بی نظیر 🎁😍

در نظر گرفتن پاداش برای کاربران همواره جذاب است و نظر کاربران را جلب می کند. یکی از روش های فوق العاده برای ترغیب کاربران به نظر دادن برای محصولات و همچنین تشویق به خرید های بعدی ارائه کد تخفیف است. افزونه EDD Reviews فارسی امکانی را به سایت فروشگاه فایل شما اضافه می کند که می توانید در ازای ثبت نقد و بررسی برای محصولات به کاربران کد تخفیف ارسال کنید. کد تخفیف به طور خودکار ساخته شده و از طریق ایمیل با فرمت و قالب ایمیل های ایزی دیجیتال دانلود ارسال خواهد شد.

افزونه EDD Reviews فارسی و هماهنگی با چند فروشندگی

افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی با افزونه چند فروشندگی EDD کاملا هماهنگ است. در فروشگاه فایل مبتنی بر چند فروشندگی ایزی دیجیتال دانلود امکان ثبت نقد و امتیازدهی به فروشندگان محصولات نیز اضافه خواهد شد. پس از هر خرید از فروشگاه، مشتری می تواند نظر و امتیاز خود را در مورد فروشنده ثبت کند. به کمک این ویژگی، شما به عنوان مدیر سایت می توانید کیفیت عملکرد فروشندگان را از دیدگاه کاربران خود بدانید. بنابراین با دریافت نظرسنجی از مشتریان می توانید برای کیفیت محصولات و فروشندگان سایت اقدام نمایید.

ویژگی های افزونه EDD Reviews (افزونه نظرات و امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود)

 • امکانات کامل مدیریت دیدگاه ها با افزونه EDD Reviews فارسی
 • سیستم کامل نقد و بررسی و امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود
 • پشتیبانی از اسکیما مارک آپ
 • ستاره دار کردن محصولات EDD در نتایج جستجوی گوگل
 • تایید دیدگاه های ایزی دیجیتال دانلود توسط مدیر سایت
 • محدود کردن دیدگاه ها به کاربران سایت
 • محدود کردن دیدگاه ها به مشتریان محصول
 • غیر فعال کردن نظرات یک محصول EDD
 • بستن نقد و بررسی یک محصول EDD
 • مدیریت آسان دیدگاه ها شامل تایید، حذف و ویرایش
 • پاسخ به نقد و بررسی مشتریان ایزی دیجیتال دانلود
 • ارائه کد تخفیف به عنوان پاداش ثبت نقد و بررسی
 • ایمیل درخواست برای درج دیدگاه و امتیازدهی به محصولات EDD برای مشتریان
 • هماهنگ با افزونه چند فروشندگی EDD Frontend Submissions
 • محدود کردن تعداد کلمات برای درج نقد و بررسی ها
 • شورکتد اختصاصی برای نمایش بررسی ها در هر پست یا برگه دلخواه
 • ابزارک اختصاصی برای نمایش نقد و امتیازدهی در ناحیه ابزارکی قالب
 • کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران

دانلود افزونه EDD Reviews فارسی

با یک بار تهیه افزونه EDD Reviews، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان افزونه می باشد.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Reviews 2.2.2 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.12 در تاریخ 1399.11.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.11 در تاریخ 1399.08.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه نقد و بررسی ایزی دیجیتال دانلود به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه نظرات EDD به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

3 دیدگاه برای افزونه نقد و بررسی EDD Reviews فارسی (افزونه نظرات و امتیازدهی ایزی دیجیتال دانلود)

 1. Avatar

  توفیق

  سلام
  من از فروشگاه EDD استفاده میکنم آیا این افزونه بهتره یا WP Review Pro ممنون میشم راهنمایی کنید
  ضمنا شورتکاد برای من مهمه که کدوم افزونه مناسب سایت بنده هست و همینطور میخوام در بخش نوشته ها هم استفاده کنم
  سپاس

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای توفیق
   در صفحه معرفی افزونه Review Pro هم توضیحاتی برای شما درج کردم.
   افزونه EDD Reviews یک افزونه جانبی اختصاصی برای ایزی دیجیتال دانلود است. این افزودنی امکانات پیشرفته دیدگاه و نظرات را در صفحه محصولات و دانلود های این افزونه فعال می کند و به علاوه سیستم نقد و بررسی پیشرفته ای هماهنگ با این بخش نظرات در این افزونه وجود دارد. اگر برای این مورد نیاز به نقد و بررسی ایزی دیجیتال دانلود دارید این افزونه بهترین انتخاب است. این افزودنی با دیگر افزونه های جانبی EDD نیز هماهنگی کاملی دارد که در توضیحات همین صفحه درج شده است.
   یکی از امکانات عالی در افزونه نظرات EDD امکان ارسال ایمیل و درخواست از کاربران برای درج نظر و نقد و بررسی است. همچنین می توانید برای درج نقد و دیدگاه پاداش هایی به صورت کد تخفیف در نظر بگیرید و بسیاری امکانات دیگر.
   ولی برای درج نظرسنجی در دیگر جاهای سایت مثل نوشته ها و شورتکد و سایر امکانات دیگر افزونه WP Review Pro می تواند انتخاب مناسب تری باشد.
   با سپاس

 2. Avatar

  توفیق

  سپاس از توجه و پاسخ شما
  خیلی خیلی ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   خواهش می کنم.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 3. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست