بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی با دانلود افزونه Breeze

به نام خدا. با یک مقاله دیگر و معرفی یک افزونه دیگر برای بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی در خدمت شما هستیم. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی و دانلود افزونه Breeze می پردازیم. ابتدا اهمیت بهینه سازی سرعت وب سایت را بیان می کنیم. دلیل استفاده از افزونه کش برای بهینه سازی وردپرس را بررسی می کنیم. همچنین به بیان مزیت های استفاده از افزونه بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی خواهیم پرداخت. در ادامه به معرفی و دانلود افزونه Breeze برای این منظور خواهیم پرداخت. همچنین مقاله ای جهت بررسی و مقایسه بهترین افزونه های بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرس معرفی می نماییم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی با افزونه

همواره برای اینکه خواهیم یک سایت خوب برای رقابت با دیگران داشته باشیم باید عوامل متعددی را رعایت کنیم. یکی از مهمترین این عوامل که ارزش آن غیر قابل انکار است سئو سایت می باشد. برای سئوی سایت نیز باید عوامل متعددی را در سایت در نظر بگیریم. یکی از مهمترین عوامل موثر بر سئو طراحی بهینه سایت از نظر حجم و سرعت بارگذاری می باشد. هر چقدر هم در بهینه سازی کدهای وب سایت تلاش کنیم باز هم تبادلات پردازشی با سرور موجب کاهش سرعت سایت می گردد. لذا بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی بدون افزونه ممکن نیست. بنابراین پیشنهاد ویژه وردپرس باران نصب یک افزونه حرفه ای برای بهینه سازی وب سایت می باشد.

نصب افزونه کش حداقل اقدام جهت بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی

نصب افزونه کش حداقل کاری است که برای بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی می توان انجام داد. افزونه با کش کردن صفحات سایت موجب ساخت صفحات استاتیک می گردد. در نتیجه تعداد درخواست ها به سرور را به شدت کاهش می دهد. بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی با افزونه یکی از بهترین و سریعترین روش ها برای این منظور می باشد. افزونه های بهینه سازی وردپرس اصولا با بهینه سازی کدها و منابع وب سایت و کش کردن صفحات به افزایش سرعت سایت کمک بسیاری می کنند.

افزونه Breeze – افزونه نسیم یا روح وردپرس!

نام افزونه ای که در این مقاله معرفی می کنیم افزونه Breeze می باشد. این افزونه برای بهینه سازی سرعت سایت وردپرسی استفاده می شود. ترجمه واژه Breeze به زبان فارسی برابر نسیم یا باد ملایم می باشد. در ترجمه دیگر برداشته از مترجم گوگل ترجمه روح نیز یافت می شود. اما اینکه چرا توسعه دهنده این نام را انتخاب کرده در تحقیق ما در وردپرس باران نتیجه ای نداشت. در صورتی که شما اطلاعاتی داشتید می توانید در بخش دیدگاه های همین صفحه اعلام نمایید. به هر ترتیب در ادامه به معرفی این افزونه و ویژگی های آن خواهیم پرداخت. مقاله ای نیز جهت مقایسه افزونه Breeze و سایر افزونه های بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی معرفی خواهیم کرد. با ما در این مقاله از وردپرس باران همراه باشید.

افزونه Breeze برای بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی

بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی با دانلود افزونه Breeze

افزونه Breeze یک افزونه کش رایگان وردپرس می باشد. افزونه نسیم توسط تیم Cloudways توسعه یافته است. به نقل از توسعه دهنده این افزونه کش بسیار کاربر پسند بوده و کارایی ساده ولی قدرتمندی دارد. این افزونه پیشنهاد هایی جهت بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی در درجات مختلف ارائه می دهد. همچنین سازگاری کامل با وردپرس همراه ووکامرس یا وردپرس شبکه دارد. دانلود افزونه Breeze امکانات بی نظیری را در بهینه سازی سرعت وب سایت فراهم می کند. کار با آن بسیار آسان است. همچنین طراحی ساده ای برای استفاده عموم دارد. در ادامه مهمترین ویژگی های افزونه نسیم لیست شده اند.

ویژگی های دانلود افزونه Breeze

سه ویژگی اصلی دانلود افزونه Breeze عبارتند از بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی، کارکرد آسان و طراحی ساده. در ادامه توضیح کوتاهی در مورد هر یک ارائه می دهیم.

1- بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی

دانلود افزونه Breeze بهینه سازی منابع و بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی را فراهم می کند. سایر ویژگی های آن به شرح زیر می باشد.

  • کش فایل های وردپرس
  • پاکسازی دیتابیس وردپرس
  • فشرده سازی کدهای وب سایت
  • پشتیبانی از کش Varnish
  • پشتیبانی از CDN

2- کارکرد آسان افزونه Breeze

دانلود افزونه Breeze و نصب آن بسیار آسان است. کلیه تنظیمات افزونه نسیم از داخل وردپرس قابل انجام می باشد. تنظیمات افزونه بسیار آسان است. همچنین اکثر تنظیمات پیش فرض آن به خوبی کار می کند. تنظیمات پیشنهادی معمولا برای بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی مشکلی نخواهد داشت.

3- طراحی ساده افزونه Breeze

افزونه Breeze ساده طراحی شده است. بنابراین کار با آن پیچیدگی خاصی برای هیچ کس نخواهد داشت. کافی است فایل دانلود افزونه Breeze را دریافت و نصب نمایید. سپس آن را فعال کنید. بلافاصله پس از فعال سازی افزونه شاهد بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی خود خواهید بود.

 

مقایسه دانلود افزونه Breeze با دیگر افزونه های بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی

افزونه Breeze یک افزونه رایگان با امکانات کم و مبتدی می باشد. در مخزن وردپرس افزونه های رایگان خیلی بهتری وجود دارند. همچنین افزونه های حرفه ای نیز برای بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی عرضه شده اند. که سرعت وب سایت را به گونه ای باورنکردنی افزایش می دهند. به زودی یک مقاله بی نظیر جهت معرفی و مقایسه افزونه های بهینه سازی وردپرس منتشر خواهیم نمود. در این مقاله با معرفی 12 افزونه برتر بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی و  مقایسه و بررسی ویژگی ها و معایب هر یک آغاز می کنیم. نهایتا 4 افزونه برتر را برای 4 نوع استفاده برای کاربران با سطوح مختلف پیشنهاد خواهیم داد.

بروزرسانی: 1397.06.18 – مقاله مقایسه و دانلود 12 بهترین افزونه بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی منتشر شد:

لینک مقاله: بهترین افزونه کش وردپرس

 

نتیجه گیری

در این مقاله از مرجع آموزش وردپرس سعی کردیم با بیان یک مقدمه به اهمیت بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی در سئو بپردازیم. برای این منظور گفتیم بهترین روش استفاده از یک افزونه وردپرسی می باشد. سپس دلایل برتری استفاده از افزونه نسبت به روش های دستی را عنوان نمودیم. در ادامه نیز به معرفی، بررسی ویژگی ها و دانلود افزونه Breeze یا نسیم پرداختیم. در پایان نیز مقاله ای جهت مقایسه و بررسی ویژگی های بهترین افزونه های بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی معرفی نمودیم. امیدواریم از این مقاله وردپرس باران استفاده لازم را برده باشید. نصب یک افزونه حرفه ای جهت بهینه سازی سرعت وب سایت خود را فراموش نکنید. موفق باشید.

 

دانلود افزونه Breeze

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بهینه سازی سرعت وب سایت وردپرسی با دانلود افزونه Breeze
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست