فشرده سازی عکس در وردپرس با دانلود افزونه Image Optimizer by 10web

به نام خدا. امروز با معرفی یک افزونه دیگر برای فشرده سازی عکس در وردپرس در خدمت شما هستیم. در این مقاله به معرفی و دانلود افزونه Image Optimizer by 10web می پردازیم. ابتدا با مرور روش های فشرده سازی عکس در وردپرس آغاز می کنیم. سپس بهترین روش را با ذکر برتری ها عنوان می نماییم. در ادامه با معرفی ویژگی ها و دانلود افزونه Image Optimizer by 10web مقاله را تکمیل می کنیم. با ما با معرفی این افزونه در وردپرس باران همراه باشید.

فشرده سازی عکس در وردپرس با افزونه و مزیت های آن

پیشتر در مقالات مختلف در مورد فشرده سازی عکس در وردپرس مطالبی را ارائه نموده ایم. لذا به دور از توضیحات اضافه صرفا مروری بر روش های مختلف انجام این کار می پردازیم. روش های کلی برای فشرده سازی عکس عبارتند از: 1- استفاده از ابزارهای آنلاین مثل سایت های ارائه دهنده سرویس فشرده سازی عکس، 2- استفاده از نرم افزار های کامپیوتری مثل فتوشاپ، ACD See ،JPEG Compressor و… 3- بهترین روش برای وردپرسی ها استفاده از افزونه در وردپرس می باشد.

استفاده از افزونه در وردپرس نسبت به سایر روش ها مزایایی دارد که مهمترین آنها عبارتند از: کاهش هزینه، صرفه جویی در زمان، فشرده سازی عکس در وردپرس در همه ابعاد، فشرده سازی گروهی و…

بهترین روش فشرده سازی عکس در وردپرس

با توجه مطالب بالا بهترین روش فشرده سازی عکس در وردپرس نصب یک افزونه وردپرس برای این کار می باشد. یکی از انتخاب های موجود دانلود افزونه Image Optimizer by 10web است. البته این افزونه بهترین افزونه برای این هدف نمی باشد. هدف ما در وردپرس باران از ارائه این افزونه مروری بر روش های فشرده سازی عکس در وردپرس به بهانه معرفی این افزونه می باشد. لذا برای این هدف پیشتر در مقاله ای جداگانه به معرفی بهترین افزونه های فشرده سازی عکس در وردپرس پرداخته ایم. برای انتخاب بهترین افزونه در این زمینه نیز می توانید به مقاله موجود در لینک زیر مراجعه نمایید. اما اگر در جستجوی دقیقا همین افزونه به این صفحه مراجعه کرده اید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای مشاهده مقاله مقایسه و معرفی 8 تا از بهترین افزونه کاهش حجم عکس سایت روی تصویر زیر کلیک کنید.فشرده سازی تصاویر وردپرس با 8 بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

لینک مقاله معرفی و مقایسه 8 تا از بهترین افزونه های فشرده سازی تصاویر وردپرس


افزونه Image Optimizer by 10web

افزونه فشرده سازی عکس در وردپرس 10web محصولی از web-dorado می باشد. افزونه های متعددی از سوی این توسعه دهنده برای وردپرس و جوملا ارائه شده است. از محبوب ترین افزونه های این توسعه دهنده می توان به Photo Gallery by 10web و Form Meker by WD اشاره کرد. آمار دانلود افزونه Image Optimizer by 10web در مخزن وردپرس به بیش از 30 هزار دانلود رسیده است. بروزرسانی های افزونه نیز تقریبا منظم می باشد. در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های افزونه را با هم مرور می کنیم.

فشرده سازی عکس در وردپرس با دانلود افزونه Image Optimizer by 10web

ویژگی های دانلود افزونه Image Optimizer by 10web

 • فشرده سازی عکس در وردپرس با فرمت های JPG، PNG و GIF
 • فشرده سازی PDF (در نسخه حرفه ای)
 • فشرده سازی عکس در وردپرس بدون افت کیفیت
 • قابلیت تعیین روش فشرده سازی
 • تغییر ابعاد عکس بدون افت کیفیت قابل ملاحظه
 • فشرده سازی عکس تا 80 درصد
 • فشرده سازی عکس در وردپرس هنگام آپلود
 • فشرده سازی عکس های موجود
 • فشرده سازی در سه درجه معمولی، متوسط و زیاد
 • امکان تبدیل فرمت عکس ها
 • فشرده سازی تمام ابعداد عکس از قبیل تصاویر بندانگشتی و…
 • و…

نتیجه گیری

در این مقاله از وردپرس باران سعی کردیم مروری بر روش های فشرده سازی عکس در وردپرس داشته باشیم. در این مرور بهترین روش را نیز استفاده از افزونه وردپرس معرفی نمودیم. سپس مقاله ای جهت انتخاب بهترین افزونه های فشرده سازی عکس در وردپرس معرفی نمودیم. همچنین به معرفی و ارائه دانلود افزونه Image Optimizer by 10web در بخش دانلود همین صفحه پرداختیم. امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید. با ما در سایر مقالات سایت در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

 

دانلود افزونه Image Optimizer by 10web – Image Optimizer and Compression plugin

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فشرده سازی عکس در وردپرس با دانلود افزونه Image Optimizer by 10web
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست