بهترین افزونه کپچا برای وردپرس (تصویر امنیتی) دانلود افزونه Captcha Code

fhبه نام خدا. در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه کپچا برای وردپرس را معرفی کنیم. یک کپچا از نوع تشخیص حروف موجود در افزونه تصویر امنیتی وردپرس با راه اندازی سریع و آسان. افزونه ای که امروز برای معرفی در وردپرس باران در نظر گرفته ایم دانلود افزونه Captcha Code نام دارد. ابتدا با معرفی مقاله قبلی در مورد کپچا با کپچا و دلیل استفاده از آن آشنا می شویم. انواع کپچا را در آن مقاله بررسی می کنیم. سپس محبوب ترین نوع کپچا را معرفی می نماییم. در ادامه با معرفی بهترین افزونه کپچا برای وردپرس از نوع افزونه تصویر امنیتی با ما همراه باشید.

کپچا چیست؟ دلیل استفاده از کپچا؟ انواع کپچا؟ بهترین افزونه کپچا برای وردپرس؟

پیشتر در وردپرس باران مقاله ای جهت معرفی و مقایسه بهترین افزونه های کپچای وردپرس ارائه نمودیم. در مورد اینکه کپچا چیست؟ توضیحاتی ارائه نمودیم. همچنین دلیل استفاده از کپچا در وردپرس را بررسی نمودیم. سپس به معرفی انواع کپچا پرداختیم. در نهایت لیستی از بهترین افزونه های کپچا تهیه و مقایسه نمودیم. حاصل این تحقیق را می توانید در مقاله زیر مطالعه نمایید. در ادامه بیشتر در مورد کپچا از نوع تشخیص حروف در افزونه تصویر امنیتی در وردپرس صحبت می کنیم. بهترین افزونه در این سبک کپچا با عنوان دانلود افزونه Captcha Code را نیز معرفی می نماییم. با ما در ادامه همراه باشید.

لینک مقاله آموزش کپچا با معرفی و مقایسه 8 تا از بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس


افزونه کپچا برای وردپرس به سبک تشخیص حروف در افزونه تصویر امنیتی

در مقاله قبلی وردپرس باران که در بالا معرفی شد، در مورد انواع کپچا مطالبی ارائه شده است. یکی از محبوب ترین انواع کپچا، افزونه کپچا برای وردپرس از نوع تشخیص حروف افزونه تصویر امنیتی وردپرس می باشد. در این نوع کپچا پس از نصب و فعال سازی افزونه، یک فیلد اضافه همراه با یک تصویر به فرم ها اضافه می گردد. پر کردن این فرم برای ارسال فرم الزامی است. در تصویر اضافه شده به فرم، اعداد و حروفی به شکل مخدوش و مبهم نمایش داده می شوند. تشخیص این حروف برای ربات ها امکان پذیر نمی باشد. کاربران برای ورود، ثبت نام، ارسال دیدگاه یا هر فرم دیگر باید حروف تصویر امنیتی را تشخیص و در فیلد مربوطه وارد نمایند. بدین ترتیب امنیت فرم های وردپرس در برابر تهدید هکرها یا ارسال اسپم بیشتر می گردد. در ادامه با معرفی بهترین افزونه کپچا برای وردپرس به سبک تشخیص حروف افزونه تصویر امنیتی وردپرس با ما همراه باشید.

بهترین افزونه کپچا برای وردپرس - افزونه تصویر امنیتی وردپرس - دانلود افزونه Captcha Code

افزونه Captcha Code – افزونه تصویر امنیتی وردپرس

دانلود افزونه Captcha Code یا کپچا کد برای جلوگیری از اسپم، فیلد اضافه ای به فرم های وردپرس اضافه می کند. فرم های پشتیبانی شده شامل دیدگاه های وردپرس، فرم عضویت، فرم فراموشی کلمه عبور و فرم ورود به وردپرس می باشند. زمان ارسال دیدگاه یا ثبت نام در سایت کاربر باید حروف موجود در افزونه تصویر امنیتی را تشخیص دهد و در کادر مربوطه وارد نماید. این روش از ارسال اسپم جلوگیری می کند. همچنین از ثبت نام یا ورود ربات ها جلوگیری می کند. بنابر این امنیت فرم ها در وردپرس به کمک افزونه تصویر امنیتی وردپرس بیشتر می شود. در بخش بعدی تصویری از صفحه تنظیمات افزونه را ارائه می دهیم. سپس ویژگی های افزونه را بررسی خواهیم کرد.

کپچا کد بهترین افزونه کپچا برای وردپرس با تنظیمات ساده و قدرتمند

دانلود افزونه Captcha Code تنظیمات ساده و در عین حال قدرتمندی برای ایجاد کپچای تصویر امنیتی در اختیار مدیر سایت قرار می دهد. در تصویر زیر صفحه تنظیمات افزونه تصویر امنیتی وردپرس مشخص است.

بهترین افزونه کپچا برای وردپرس - افزونه تصویر امنیتی وردپرس - دانلود افزونه Captcha Code

ویژگی های دانلود افزونه Captcha Code

افزونه کپچا تصویر امنیتی، بهترین افزونه کپچا برای وردپرس با آمار دانلود بیش از 20 هزار نسخه از مخزن وردپرس می باشد. بروزرسانی های منظم این افزونه نیز سازگاری افزونه با جدیدترین نسخه وردپرس را تضمین می کند. در ادامه به بررسی مهمترین ویژگی های افزونه Captcha Code خواهیم پرداخت.

 • امکان تعیین نمایش کپچا کد در فرم های مختلف به صورت اختیاری
 • فرم ارسال دیدگاه در وردپرس
 • فرم ورود به وردپرس
 • فرم ثبت نام در وردپرس
 • فرم فراموشی کلمه عبور
 • قابلیت غیر فعال کردن کپچا برای اعضای وارد شده به سایت
 • امکان تعیین نوع حروف نمایشی در افزونه تصویر امنیتی وردپرس
 • فقط استفاده از حروف کوچک
 • فقط استفاده از حروف بزرگ
 • ترکیب هر دو نوع حروف کوچک و بزرگ
 • امکان تعیین نمایش نوع کاراکتر های کپچا در دانلود افزونه Captcha Code
 • فقط استفاده از اعداد
 • فقط استفاده از حروفی الفبا
 • ترکیب هر دو نوع حروف و عدد
 • امکان ترجمه و همچنین ترجمه شده به زبان های مختلف از جمله زبان شیرین فارسی
 • و…

نتیجه گیری

در این مقاله از مرجع آموزش وردپرس به معرفی بهترین افزونه کپچا برای وردپرس با عنوان دانلود افزونه Captcha Code پرداختیم. ابتدا مقاله قبلی که در مورد معرفی انواع کپچا و دلایل استفاده از کپچا نوشته بودیم معرفی نمودیم. در مقاله مذکور با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های کپچا لیستی از بهترین ها را تهیه و مقایسه نمودیم. در ادامه افزونه تصویر امنیتی وردپرس را به عنوان محبوب ترین افزونه کپچا به سبک تشخیص حروف تصویر امنیتی معرفی کردیم. ویژگی های کپچا کد را نیز به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. دانلود افزونه Captcha Code در بخش دانلود همین صفحه ارائه شده است. امیدواریم از این مقاله از وردپرس باران استفاده لازم را برده باشید. با ما در سایر مقالات سایت همراه باشید.

دانلود افزونه Captcha Code

صفحه افزونه

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • سلام وقتتون بخیر ممنون از مقاله مفیدتون ببخشید من این افزونه کپچا رو برای همه صفحات و فرم های سایتم فعال کردم ولی من افزونه عضویت ویژه داخل سایتم دارم و توی صفحات ثبت نام و ورود اعضای ویژه کپچا قرار نگرفته
  چطور میتونم کد امنیتی رو به صفحات و فرم هایی که میخوام اضافه کنم؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-05-12 22:46

   سلام دوست من
   در صورتی که فرم ثبت نام و ورود افزونه عضویت ویژه شما از افزونه کپچا پشتیبانی نکند باید افزونه جانبی اختصاصی برای افزونه خود پیدا کنید. در صورتی که عنوان افزونه عضویت خود را بفرمایید بهتر می توانیم به شما کمک کنیم.
   با سپاس

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بهترین افزونه کپچا برای وردپرس - افزونه تصویر امنیتی وردپرس - دانلود افزونه Captcha Code
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست