افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس (دانلود افزونه Form Maker)

به نام خدا. با معرفی یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس با عنوان دانلود افزونه Form Maker By WD در خدمت شما هستیم. پیش تر نیز در مورد افزونه فرم ساز وردپرس افزونه های زیادی معرفی نموده ایم. در این مقاله به معرفی و دانلود افزونه Form Maker می پردازیم. سپس مقاله ای جهت مقایسه این افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس با سایر افزونه های ایجاد فرم معرفی خواهیم کرد. با ما تا پایان این مقاله از مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس

یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس امکان ایجاد فرم بدون کونویسی را فراهم می کند. به کمک یک افزونه فرم ساز وردپرس به سادگی می توانیم فرم تماس با ما، فرم پرداخت، فرم دریافت اطلاعات مثل ایمیل و… را ایجاد کنیم. افزونه ایجاد فرم در وردپرس تنوع بالایی دارد. اما اینکه کدام افزونه فرم ساز می تواند نیاز ما را برطرف کند نیاز مند تحقیق است. مثلا برای یک ساخت فرم تماس ساده شاید افزونه رایگان و محبوب فرم تماس 7 جوابگوی نیاز ما باشد. ولی این افزونه مثلا امکان ذخیره فرم ها را ندارد. بنابراین انتخاب یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس نیازمند تحقیق بیشتر می باشد. ما در وردپرس باران سعی کرده ایم بهترین افزونه های فرم ساز حرفه ای و رایگان وردپرس را معرفی نماییم. همچنین در مقاله ای که در ادامه معرفی خواهیم کرد به مقایسه این افزونه ها پرداخته ایم.

افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس. حرفه ای یا رایگان؟ مسئله این است!

معرفی افزونه Form Maker

افزونه Form Maker یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس می باشد. Form Maker یک پلاگین قدرتمند و کاربرپسند بوده که به سادگی امکان ایجاد فرم حرفه ای در وردپرس را فراهم می کند. به کمک کشیدن و رها کردن (درگ اند دراپ) به سادگی و در زمان کوتاهی می توانید یک فرم حرفه ای بسازید. همچنین به سادگی چند کلیک می توانید فرم های نظرسنجی به وردپرس اضافه نمایید. با کمک افزونه Form Maker فرم های متعددی برای اهداف گوناگون طراحی نمایید.

فرم تماس ساده، فرم چند مرحله ای، فرم ثبت نام و فرم نظرسنجی، استفاده از فیلدهای شرطی، فیلد رمز و… همگی با این پلاگین فرم ساز قابل طراحی می باشند. ساخت و ایجاد فرم در وردپرس با چند کلیک و امکان شخصی سازی آسان آن با قالب های آماده نیاز هر سایت وردپرسی را برطرف می نماید. در ادامه این مقاله از وردپرس باران به بررسی بیشتر ویژگی های دانلود افزونه Form Maker می پردازیم.


افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس معرفی شده چه فوایدی دارد؟

دانلود افزونه Form Maker به عنوان یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس فواید بسیاری دارد. در ادامه برخی از مهمترین این فواید از زبان توسعه دهنده افزونه آمده است.

 • ارتباط حرفه ای بین شما و کاربرانتان
 • اهمیت به کاربر و دریافت باز خورد ها
 • کاربردهای مختلف همه در یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان
 • ذخیره زمان با افزونه Form Maker
 • اضافه شدن به طرح کلی وبسایت
 • دسترسی آسان

امکانات افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس

افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس امکانات نسبتا خوبی در اختیار شما قرار می دهد. به کمک دانلود افزونه Form Maker و قالب های زیبا و جذاب آن می توانید فرم های گوناگونی طراحی نمایید. در ادامه مهمترین امکانات این افزونه فرم ساز وردپرس از زبان توسعه دهنده لیست شده اند.

افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس - دانلود افزونه Form Maker

 • فیلدهای ورودی متعدد
 • چهار گزینه برای نمایش فرم
 • پشتیبانی از کشیدن و رها کردن در طراحی فرم وردپرس
 • قالب های آماده جذاب ظاهر فرم با قابلیت شخصی سازی
 • امکان تعریف استایل دلخواه
 • اطلاع رسانی ایمیلی فرم های ارسالی کاربران
 • امکان شخصی سازی ایمیل ها
 • مدیریت فرم های ثبت شده
 • استفاده از فیلدهای شرطی
 • قالب های آماده فرم با قابلیت شخصی سازی
 • افزودنی های حرفه ای افزونه فرم ساز Form Maker و البته غیر رایگان!

دانلود افزونه Form Maker

دانلود افزونه Form Maker یک افزونه رایگان وردپرس می باشد. در مورد چگونگی دانلود افزونه های رایگان وردپرس در دوره آموزش وردپرس به طور کامل صحبت شده است. برای نصب این افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان ودپرس نیز طبق آموزش نصب افزونه های رایگان وردپرس می توانید اقدام نمایید. به طور خلاصه برای نصب افزونه های رایگان دو روش وجود دارد. یکی از طریق پیشخوان وردپرس بخش افزونه ها و انتخاب افزودن افزونه می باشد. و روش دوم نصب افزونه رایگان دانلود آن و انتقال به هاست می باشد. جهت آموزش رایگان نصب افزونه های وردپرس به هر 2 روش به بخش مربوطه در دوره آموزش گام به گام وردپرس در لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک آموزش نصب افزونه وردپرس به 2 روش در دوره آموزش وردپرس


مقایسه افزونه Form Maker با 15 افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس

دانلود افزونه Form Maker یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس می باشد. علاوه بر این افزونه فرم ساز، افزونه های رایگان و حرفه ای بسیار خوب دیگری نیز برای ساخت فرم حرفه ای در وردپرس وجود دارند. سعی ما در وردپرس باران ارائه بهترین افزونه ها در هر زمینه ای می باشد. برای همین منظور در هر زمینه ای، افزونه های مختلف در آن کاربرد را مورد بررسی و مقایسه قرار می دهیم. نهایتا بهترین انتخاب ها را معرفی و پیشنهاد می نماییم. در مورد انتخاب بهترین افزونه فرم ساز حرفه ای یا رایگان وردپرس نیز چنین عمل خواهیم کرد.

ما در وردپرس باران برای بررسی و مقایسه افزونه های فرم ساز وردپرس تحقیقی انجام داده ایم. در این تحقیق لیستی از 15 افزونه برتر فرم ساز رایگان و حرفه ای را لیست کرده ایم. سپس براساس امکانات، کارایی، محبوبیت و تعداد فروش، فرکانس بروزرسانی ها و… لیست خود را مرتب نموده ایم. در مقاله مذکور، به معرفی کوتاهی از امکانات هر یک از 15 افزونه و ارائه لینک دانلود آن ها نیز پرداخته ایم. نهایتا با مقایسه بهترین افزونه های فرم ساز حرفه ای و رایگان، افزونه های پیشنهادی وردپرس باران در این زمینه را ارائه کرده ایم. برای مشاهده نتیجه این تحقیق ارزشمند به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک مقاله مقایسه 15 افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان: بزودی…


کلام آخر…

در این مقاله از مرجع آموزش وردپرس به معرفی یک افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس پرداختیم. افزونه Form Maker را برای این منظور معرف نمودیم و ویژگی ها و امکانات آن را مرور کردیم. همچنین دانلود افزونه Form Maker در بخش دانلود همین صفحه ارائه شده است. در پایان نیز مقاله ای جهت معرفی و مقایسه بهترین افزونه های فرم ساز حرفه ای و رایگان وردپرس معرفی نمودیم. پیشنهاد ویژه وردپرس باران مراجعه به مقاله مذکور، بررسی افزونه های معرفی شده و انتخاب یکی از موارد پیشنهادی می باشد. امیدواریم این مقاله برای ساخت فرم حرفه ای و انتخاب افزونه فرم ساز مناسب برای شما مفید بوده باشد. با ما در سایر مقالات وردپرس باران همراه باشید.


پیشنهاد ویژه وردپرس باران:

افزونه فرم ساز حرفه ای Quform فارسی

افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه نظرسنجی وردپرس کاملا فارسی


 

دانلود افزونه Form Maker by WD

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

افزونه فرم ساز حرفه ای رایگان وردپرس - دانلود افزونه Form Maker
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست