افزونه WordPress Google Reviews & Ratings (ریتینگ گوگل)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه WordPress Google Reviews & Ratings می پردازیم. افزونه ریتینگ گوگل برای نمایش Rating گوگل در سایت وردپرس به کار می آید. این افزونه به طور خودکار نقد و بررسی ها، نظرات و امتیازهای ثبت شده در گوگل برای انواع کسب و کارها و مکان ها را دریافت می کند. سپس امکان نمایش زیبا با انواع قالب ها را در سایت فراهم می کند. در این آموزش وردپرس به معرفی کامل این افزونه ریتینگ گوگل می پردازیم. امکانات و ویژگی های آن را بررسی می کنیم. همچنین در پایان مقالات ستاره دار شدن سایت در گوگل را به عنوان راهنمای ستاره شدن در گوگل معرفی خواهیم کرد. اینجا مرجع آموزش وردپرس است. با معرفی افزونه WordPress Google Reviews & Ratings با ما همراه باشید.

افزونه ریتینگ گوگل (افزونه WordPress Google Reviews & Ratings)

افزونه ریتینگ گوگل (افزونه WordPress Google Reviews & Ratings)

یکی از بهترین افزونه افزونه های نمایش Rating گوگل در سایت وردپرس افزونه ریتینگ گوگل با عنوان افزونه WordPress Google Reviews & Ratings می باشد. این افزونه امکان نمایش ریتینگ گوگل و امتیازدهی ستاره ای انواع کسب و کار ثبت شده در گوگل را فراهم می کند. افزونه Rating گوگل 5 نقد و بررسی گوگل که اخیرا ثبت شده اند را نمایش داده و آن ها را نیز بهبود می دهد.

افزونه Google Reviews & Ratings امکان جستجوی خودکار در بین مکان ها و کسب و کارها را دارد. همچنین امکان دریافت اطلاعات کامل یک کسب و کار یا مکان در این افزونه پیش بینی شده است. بنابراین امکان دریافت آسان اطلاعات یک مکان یا کسب و کار و نمایش تصاویر و امتیازهای آن در سایت وردپرس وجود دارد.

افزونه Rating در گوگل WordPress Google Reviews & Ratings

افزونه Rating در گوگل WordPress Google Reviews & Ratings

با استفاده از 5 نقد و بررسی و امتیازدهی گوگل که از طریق API گوگل دریافت می شود همه چیز در اختیار شما خواهد بود. با افزونه ریتینگ گوگل شما می توانید بدون صرف زمان و انرژی نظرات مشتریان و امتیازدهی گوگل را در سایت خود نمایش دهید. افزونه WordPress Google Reviews & Ratings این امکان را نیز به شما می دهد که با نمایش یک دکمه، مشتریان را برای ثبت نظراتشان در گوگل هدایت کنید. بنابراین با درج امتیازهای بیشتر در گوگل می توانید یک برند قدرتمند داشته باشید. با این امکانات افزونه Rating گوگل به سادگی می توانید اعتماد کاربران جدید را به سادگی جلب کنید.

ویژگی های افزونه ریتینگ گوگل

ویژگی های افزونه ریتینگ گوگل

 • دریافت خودکار امتیازدهی گوگل برای نقد و بررسی های جدید ثبت شده
 • نمایش 5 نقد و بررسی و امتیاز آخر برای هر مکان یا کسب و کار
 • استفاده از چندین Rating گوگل در یک صفحه از وردپرس
 • امکان سفارشی سازی عرض و ارتفاع باکس نمایشی
 • روش های متعدد کوتاه کردن موجود برای نمایش ریتینگ گوگل
 • نمایش تصویر محل کسب و کار
 • بروزرسانی آسان تصاویر محل کسب و کار
 • امکان نمایش یا پنهان کردن تمام دکمه های امتیازدهی گوگل
 • نمایش جزئیات و توضیحات با قابلیت مخفی سازی
 • طراحی کاملا واکنشگرا و نمایش در صفحات کوچک موبایل و تبلت
 • گزینه های سفارشی سازی
 • گزینه تعداد نقد و بررسی ها

انواع نمایش افزونه WordPress Google Reviews & Ratings

انواع نمایش افزونه WordPress Google Reviews & Ratings

یکی از ویژگی های جذاب افزونه ریتینگ گوگل، نمایش زیبای نقد و بررسی های مکان ها و کسب و کار ها است. شما می توانید لیستی از نقد و بررسی ها و امتیاز ها را با فرمت دلخواه در سایت خود به نمایش بگذارید. نمایش Rating گوگل می تواند شامل متن نقد و بررسی باشد یا تنها امتیاز ثبت شده کاربران را نمایش دهد. با افزونه WordPress Google Reviews & Ratings می توانید لیستی از نظرات کاربران را به صورت اسلایدر در وردپرس اضافه کنید. همچنین امکان نمایش شبکه ای یا لیستی دیدگاه ها نیز وجود دارد. یکی دیگر از انواع نمایش جذاب در این پلاگین، نمایش نشان امتیاز گوگل به عنوان یک مدال می باشد.

افزونه Rating در گوگل

 • اسلایدر های Rating گوگل
 • نمایش شبکه ای امتیازدهی های گوگل
 • نمایش لیستی نقد و بررسی ها
 • مدال یا نشان امتیاز گوگل

افزونه Rating گوگل برای نمایش امتیازدهی وردپرس در ریتینگ گوگل (برعکس افزونه معرفی شده)

افزونه معرفی شده در این مقاله با عنوان افزونه WordPress Google Reviews & Ratings برای نمایش ستاره و نظرات گوگل در سایت وردپرس به کار می رود. اما شاید شما بخواهید امتیازدهی ستاره ای وردپرس خود را در نتایج گوگل نمایش دهید و مطالب وردپرس را در جستجوی گوگل ستاره دار کنید. یعنی دقیقا بر عکس کاری که این افزونه انجام می دهد!

افزونه ریتینگ وردپرس

افزونه ریتینگ وردپرس: افزونه امتیازدهی وردپرس

پیش تر در مقاله ای جداگانه از وردپرس باران به معرفی و مقایسه 46 افزونه امتیازدهی وردپرس پرداختیم. ابتدا لیست افزونه ها تهیه و ارائه نمودیم. سپس با دسته بندی افزونه های امتیاز دهی در دسته های زیر لیست خود را دسته بندی کردیم.

 • افزونه امتیاز مطالب وردپرس
 • افزونه امتیاز محصولات ووکامرس
 • افزونه امتیاز ایزی دیجیتال دانلود
 • افزونه امتیاز ویژوال کامپوزر
 • افزونه امتیاز برای فرم ساز ها
 • افزونه ستاره دار شدن سایت در گوگل

✅ برای مشاهده نتایج این بررسی و مقایسه جامع از وردپرس باران به لینک افزونه امتیازدهی وردپرس مراجعه کنید.

ستاره دار شدن سایت در گوگل و افزونه ریتینگ گوگل

ستاره دار شدن سایت در گوگل

علاوه بر این با توجه به اهمیت و درخواست های زیاد در مورد ستاره دار شدن سایت در گوگل تصمیم گرفتیم مقاله هایی در این مورد نیز ارائه دهیم. ابتدا با ارائه ✅ مقاله چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟ تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد ستاره گوگل را ارائه دادیم.

سپس در مقاله دیگری از وردپرس باران لیستی از بهترین افزونه های ستاره وردپرس را تهیه و لیست کردیم. در این مقاله با مرتب کردن فهرست خود براساس بهترین ها، موارد پیشنهادی و لینک دانلود آن ها را ارائه دادیم.

افزونه ریتینگ گوگل بهترین افزونه ستاره دار وردپرس در گوگل

✅ پیشنهاد وردپرس باران مراجعه به لینک افزونه ستاره وردپرس برای مشاهده نتایج این تحقیق اختصاصی و ارزشمند می باشد.


برای دانلود افزونه WordPress Google Reviews & Ratings می توانید به بخش دانلود موجود در همین صفحه مراجعه کنید. در حال حاضر این افزونه در وردپرس باران ارائه نشده است ولی می توانید از لینک ارائه شده برای تهیه مستقیم این افزونه از توسعه دهنده اقدام کنید.

دانلود افزونه WordPress Google Reviews & Ratings

خرید از سایت سازنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

افزونه WordPress Google Reviews & Ratings افزونه ریتینگ گوگل
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست