قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)

به نام خدا. در این مقاله از آموزش وردپرس به معرفی قالب سایت نیازمندی ها برای وردپرس خواهیم پرداخت. با توجه به فراگیر شدن بستر اینترنت و کسب و کار های اینترنتی در دنیا و به خصوص در کشور عزیزمان ایران، وجود سایت های نیازمندی به شدت حس می شود. برای راه اندازی یک سایت ثبت آگهی و نیازمندی، ابتدا می بایست قالب وردپرس متناسب با نیاز های خود را انتخاب نمایید. پس ابتدا کلیه نیازهای خود را بر روی کاغذ بنویسید و سپس اقدام به خرید قالب وردپرس حرفه ای خود کنید. در ادامه در وردپرس باران به برخی از این ویژگی های بارز که یک قالب نیازمندی وردپرس می بایست دارا باشد را ذکر می کنیم.

قالب سایت نیازمندی ها برای وردپرس

قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)

هر سایت نیازمندی می تواند دارای دو بخش مهم باشد. یک بخش که شامل امکانات برای کاربران و یک بخش مهم دیگر، بخش مدیریت سایت می باشد. در انتخاب قالب نیازمندی ها، شما می بایست هر دو نکته را در نظر بگیرید. اولویت اول در انتخاب قالب وردپرس، راحت بودن کاربر در سایت شماست. پس بنابراین قالبی را باید انتخاب نمایید که دارای امکانات خوب و کاربر پسند باشد. در ادامه به برخی از این امکانات اشاره خواهیم کرد.

ثبت نام کاربران

یکی از اصلی ترین ویژگی های قالب نیازمندی وردپرس، امکان ثبت نام کاربران برای درج آگهی در سایت می باشد. البته در حال حاضر تمامی قالب نیازمندی ها و قالب های ثبت آگهی این ویژگی را دارا می باشند. اما همیشه باید به عنوان اولین نکته در انتخاب قالب نیازمندی ها در نظر بگیرید. چرا که رکن اصلی برای یک سایت نیازمندی، بخش کاربران می باشد. همچنین می بایست ثبت نام کاربران در مرحله اول به راحتی انجام پذیرد.

امکان ثبت نظر و امتیازدهی پیشرفته

از ویژگی های دیگری که می بایست یک قالب وردپرس نیازمندی دارا باشد، امکان ثبت نظر کاربران برای هر آگهی موجود در سایت باشد. انتقال تجربه و دیدگاهای مختلف از طریف دیدگاه یکی از اصول اولیه برای هر سایت نیازمندی می باشد. همچنین قالب نیازمندیهای وردپرس می بایست دارای سیستم امتیاز دهی پیشرفته باشد. نمایش امتیاز هر آگهی نشان از محبوبیت آگهی مورد نظر در بین کاربران می باشد.

امکان افزودن آگهی ها به لیست علاقمندی برای هر کاربر

قالب نیازمندی وردپرس می بایست یک بخش علاقه مندی ها داشته باشد. هر کاربر ممکن است تعداد زیادی آگهی نیازمندی را مشاهده نماید. و از بین این آگهی ها تعدادی را مد نظر بگیرد. اگر نتواند آن همه را در یک لیست نگه دارد، احتمال اینکه در سری بعد نتواند آن ها را بیابد زیاد است. بنابراین اگر بتواند آن ها را به لیست علاقه مندی خود در پنل کاربری خود اضافه کند، در هر زمان قادر به مشاهده مجدد آن در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود.

قالب نیازمندیهای وردپرس

قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)

در بالا 3 ویژگی که هر قالب نیازمندی ها می بایست دارا باشد را برای شما نام بردیم و توضیح کوتاهی دادیم. در ادامه چندین ویژگی مهم و کاربردی دیگر را برای شما نام خواهیم برد. ویژگی هایی مانند قابلیت درج آگهی توسط کاربر، قابلیت تائید آگهی توسط مدیر، قابلیت ایجاد مجموعه های مختلف برای درج آگهی توسط کاربران، ایجاد محدوده های مختلف برای آگهی و …

درج آسان نیازمندی توسط کاربر

هر کاربر برای ثبت آگهی می بایست در قالب وردپرس نیازمندی ها ثبت نام نماید. پس از ثبت نام کاربر و درج مشخصات اولیه خود می بایست اقدام به ثبت آگهی در سایت نماید. در قالب نیازمندیهای وردپرس، می بایست پنل مربوط به درج آگهی برای کاربران طراحی گردد تا کاربر بتواند به راحتی آگهی خود را برای درج در سایت ثبت نمایند. در این پنل می بایست اطلاعات مربوط به آگهی از کاربر گرفته شود.

قابلیت تائید نیازمندی توسط مدیر

پس از درج آگهی توسط کاربر، می بایست مدیر سایت صحت این اطلاعات را تائید نماید تا دیگر کاربران قادر به دیدن آگهی نیازمندی باشند. اگر چنین قابلیتی برای مدیریت سایت وجود نداشته باشد، ممکن است به دلیل سوء استفاده، آگهی های نامربوط در سایت درج گردد که در این صورت ممکن است ارزش و اعتبار سایت شما کاهش یابد. بنابراین اگر شما مدیر یک سایت نیازمندی هستید، حتما قبل از نمایش آگهی برای دیگران، آن را تائید نماید تا بعد از تائید در سایت نمایش داده شود.

قابلیت ایجاد مجموعه های مختلف برای درج آگهی توسط کاربران

اگر یک سایت نیازمندی در حوزه های کاری مختلف ایجاد نموده اید، باید در ابتدای کار برای هر حوزه کاری یک مجموعه جدا راه اندازی نماید. یعنی برای هر مجموعه یک دسته بندی جدا اختصاص دهید تا هم آگهی دهنده بتواند راحت تر مجموعه خود را انتخاب کند و هم مراجعه کننده راحت تر به هدف خود برسد. انتخاب دسته بندی صحیح و مناسب در قالب نیازمندی وردپرس یکی از مهمترین اصول کار می باشد.

قالب وردپرس نیازمندی ها

قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)

امکان تعیین مدت آگهی ها

امکان تعیین مدت زمان آگهی، یکی دیگر از ویژگی هایی است که می بایست که یک قالب نیازمندی ها دارا باشد. شما در هنگام انتخاب قالب نیازمندی ها، می بایست به این نکته دقت داشته باشید که قالب شما چنین امکانی را برای شما فراهم نموده باشد. چرا که در غیر اینصورت ممکن است شما به مشکلات فراوانی در حین کار برخورد نمایید. ممکن است حتی آگهی هایی که مربوط به یک سال پیش هم می باشد برای مراجعه کنندگان به عنوان آگهی جدید نمایش داده شود.

سازگاری با سیستم ووکامرس یا EDD

همان طور که می دانید یکی از راه های کسب درآمد در اینگونه از سایت ها، تبلیغات بنری، آگهی های ویژه، فروش بک لینک و یا ساخت بسته های ویژه برای مشتریان می باشد. برای راه اندازی این سیستم فروشگاهی می بایست سایت شما از سیستم ووکامرس و یا سیستم EDD برای انتخاب محصول مورد نظر پشتیبانی نمایید. که با توجه به نیاز شما و دارا بودن هر یک از این سیستم ها، کاربرانتان به راحتی وجه مورد نظر را از طریق درگاه های بانگی به حسابتان واریز خواهند کرد.

نمایش نقشه در سایت

در انتخاب قالب وردپرس نیازمندی ها، این ویژگی را در نظر داشته باشید که نمایش نقشه می تواند کمک شایانی به مراجعه کنندگان در سایت انجام دهد. اینکه کاربر در هنگام ثبت آگهی در قالب نیازمندی ها در صورت وجود فیزیکی مکان آگهی، بتواند مکان را روی نقشه نشان دهد، می تواند یک ویژگی عالی برای آن نیازمندی محسوب گردد. در این صورت مراجعه کنندگان هم  به مشخصات دقیق تری از آن آگهی دست خواهند یافت.

نمایش آمار بازدید از آگهی

در قالب نیازمندی وردپرس می بایست، تعداد بازدید از هر آگهی، در کنار آن به دیگر مراحعه کنندگان نمایش داده شود.چون هم محبوبیت سایت و هم محبوبیت آگهی را برای دیگر مراجعه کنندگان مشخص خواهد نمود.

قابلیت قرار دادن تصویر و ویدئو

قالب نیازمندی ها می بایست از قابلیت قرار دادن تصویر توسط آگهی دهنده پشتبیانی نماید. نمایش تصویر می تواند کمک بزرگی به صاحب آگهی نماید. با قرار دادن تصاویر و یا حتی امکان بارگذاری ویدئو توسط آگهی دهنده، یک نمای کلی از کسب و کار برای مراجعه کننده به نمایش در خواهد آورد. پس هنگامی که قالب نیازمندی ها را انتخاب می کنید، به این نکته حتما توجه داشته باشید که کاربر قابلیت بارگذاری تصاویر و حتی ویدئو را داشته باشد.

دانلود قالب نیازمندی وردپرس (قالب لیستیبل)

در اینجا قصد معرفی یکی از بهترین قالب نیازمندیهای وردپرس را برای شما همراهان وردپرس باران داریم. پیش تر در پستی جداگانه قالبی را با نام قالب Listable برای شما دوستان عزیز معرفی نمودیم. این قالب وردپرس هم یک قالب دایرکتوری وردپرس بوده و هم یک قالب وردپرس نیازمندی ها. در ابتدا به معرفی اجمالی در خصوص قالب لیستیبل پرداختیم. سپس در خصوص ویژگی های منحصر به فرد این قالب وردپرس حرفه ای صحبت کردیم. یکی از بهترین قالب های وردپرس برای قالب سایت نیازمندی ها برای وردپرس استفاده از قالب Listable می باشد. در زیر برخی از ویژگی های این قالب وردپرس را برای شما بیان خواهیم نمود.

 • کاملا رسپانسیو
 • دارای پنل تنظیمات کاملا فارسی
 • دارای پنل مدیریتی قدرتمند
 • امکان راه اندازی کسب و کار و تبلیغات انلاین در سایت
 • امکان جستجوی نیازمندی ها با مشخصات کامل و نقشه گوگل
 • دارای صفحه ساز کاملا گرافیکی
 • امکان ایجاد پلن‌های مختلف برای قرار دادن آگهی
 • دارای سئوی بسیار قوی برای موتورهای جستجوگر
 • دارای افزونه‌های پریمیوم و کاملا حرفه‌ای
 • کاملا فارسی سازی شده
 • سازگاری با درگاه‌های بانکی ایران
 • سازگار با تمامی مرورگرهای روز دنیا
 • سازگار با نسخه های جدید وردپرس
 • سازگاری با فروشگاه ساز ووکامرس
 • تنظیمات ایجاد دسترسی به کاربران برای نیازمندی ها

برای مشاهده دیگر امکانات این قالب وردپرس حرفه ای بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)

دانلود قالب نیازمندی وردپرس رایگان

قالب نیازمندی ها وردپرس نسخه اورجینال بالاخره توسط وردپرس باران ارائه شد. سعی ما ارائه قالب های با کیفیت جهانی و خرید آسان نسخه اورجینال قالب ها با قیمت مناسب می باشد. همچنین قالب های ارائه شده توسط وردپرس باران به صورت کاملا فارسی سازی شده و راستچین می باشد. به علاوه برای سهولت استفاده کاربران عزیز ایرانی بسته فونت فارسی اختصاصی وردپرس باران شامل 72 فونت زیبای فارسی نیز به قالب ها اضافه شده اند. خرید و دانلود قالب نیازمندیهای وردپرس اورجینال نیز کاملا فارسی سازی شده و شامل بسته فونت فارسی می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید قالب وردپرس نیازمندی ها از لینک زیر اقدام نمایید.

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • سلام دمو دارید ببینیم قالب رو

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-03-01 13:50

   سلام دوست من. دموی فارسی قالب هنوز آماده نشده است. اما قالب تماما فارسی سازی شده می باشد. دموی ارائه شده از سوی طراح قالب : دموی قالب

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قالب نیازمندی ها : دانلود قالب نیازمندی وردپرس (اورجینال)
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست