قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)

[دانلود قالب آگهی وردپرس]. به نام خدا. بار دیگر در مرجع وردپرس فارسی با معرفی قالب سایت آگهی وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به فراگیر شدن موضوع تبلیغات در دنیا و همچنین رقابت بالای تبلیغات در رسانه های دیجیتال و اینترنت، تبلیغات اینترنتی یک امر مهم محسوب می شود. در اینحا با معرفی معیار های مهم و استاندارد یک قالب آگهی وردپرس در بخش قالب وردپرس همراه شما هستیم. پس از آشنایی با ویژگی های یک قالب ثبت آگهی وردپرس به معرفی یکی از قالب های خوب و مطرح در حوزه قالب سایت آگهی می پردازیم.

قالب ثبت آگهی وردپرس

قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)

یکی از بخش های مهم در هر حوزه کاری، تبلیغات در خصوص کسب و کار می باشد. تبلیغات یکی از اصلی ترین ارکان برای شروع کسب و کار و همچنین افزایش درآمد در هر حوزه کاری می باشد. امروزه روش های زیادی برای تبلیغات وجود دارد. از تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات تا تبلیغات در اینترنت. اما باید یک نکته بسیار مهم تحت عنوان هزینه تبلیغات را در نظر گرفت. هزینه تبلیغات در تلویزیون برای چند ثانیه ممکن است حتی چند صد میلیون باشد. اما همین آگهی می توان در دنیای اینترنت بسیار کم تر باشد. شما می توانید با انتخاب یک قالب ثبت آگهی، یک سایت آگهی راه اندازی نمایید. درادامه به برخی از ویژگی هایی که یک قالب وردپرس آگهی باید دارا باشد، اشاره خواهیم نمود.

قابلیت عضویت در قالب سایت آگهی

اگر دقت کرده باشید در چند پست آخر در وردپرس باران که در خصوص قالب دایرکتوری و قالب نیازمندی ها، صحبت کردیم، همواره اولین نکته را به قابلیت عضویت کاربران در سایت اختصاص داده ایم. در قالب آگهی وردپرس، این موضوع نیز همچنان یکی از پر اهمیت ترین قسمت ها می باشد. قالب وردپرس آگهی می بایست حتما بحش ثبت نام برای کاربران را داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند در سایت آگهی شما ثبت نام نموده و شروع به ثبت آگهی در سایت شما کنند.

امکان ارسال آگهی

شما باید در انتخاب قالب سایت آگهی وردپرس دقت نمایید. قالب سایت آگهی شما به گونه ای باشد که کاربر پس از ثبت نام به راحتی بتواند آگهی خود را در سایت شما قرار دهد. این فرآیند می بایست از طریق پنل کاربری برای کاربر فراهم شود. همچنین این فرآیند نباید بسیار پیچیده باشد که کاربر گیج شود و از ثبت آگهی صرف نظر نماید.

نمایش درست آگهی ها

بخش دیگر سایت شما که مربوط به مراجعه کنندگان می باشد، یکی دیگر از بخش های مهم و حیاتی از سایت شما می باشد. نحوه صحیح نمایش آگهی ها در قالب آگهی وردپرس می تواند مخاطبان و مراجعه کنندگان را در سایتتان بیشتر نگه دارد. در نتیجه این مدت زمان سپری شده، هم موجب افزایش رتبه سایت شما در موتور های جستجو شده و هم مراجعه کنندگان سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر و حرفه ای خواهند شناخت.

قالب ثبت آگهی حرفه ای وردپرس

قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)

در بخش قبلی با سه ویژگی عادی که هر پوسته وردپرس ثبت آگهی باید دارا باشد را برای شما بیان نمودیم. اما در این بخش به ویژگی های دیگری خواهیم پرداخت که قالب وردپرس آگهی شما را به یک قالب ثبت آگهی حرفه ای وردپرس تبدیل نماید. حرفه ای بودن در هر کسب و کاری نشان از یک تیم موفق است. برای داشتن یک سایت آگهی حرفه ای باید قالب ثبت آگهی حرفه ای داشته باشید. در انتخاب خود دقت کنید.

تفکیک مشاغل بر اساس نیاز

اگر یک سایت ثبت آگهی دارید و فقط در یک حوزه کار نمی کنید، می بایست برای هر حوزه کاری یک دسته بندی جدا ساخته تا آگهی های ثبت شده بر اساس مشاغل در هر دسته قرار بگیرند. در این صورت کاربر به راحتی می تواند به هدف خود برسد. فرض کنید چنین نباشد و سایت شما از دسته بندی مناسبی برخودار نیست. در این صورت کاربر نمی تواند فقط آگهی های مربوط به شغل خود را بیابد. بنابراین می بایست از بین هزاران آگهی به دنبال آگهی مورد نظر بگردد. این کار به شدت اثرات بد برای سایت شما به خواهد داشت.

امکان ساخت آگهی ویژه

منظور از آگهی ویژه، آگهی ای می باشد که آگهی دهنده، هزینه بیشتری برای آگهی خود انجام می دهد. این گونه آگهی ها، معمولا مدت زمان نمایش بیشتری از آگهی های دیگر دارند. همچنین این آگهی ها معمولا در مکان های مشخصی از قالب آگهی وردپرس به نمایش گذاشته می شوند. البته می بایست بخش جداگانه ای در پنل کاربری برای آگهی ویژه در قالب ثبت آگهی وردپرس در نظر گرفت و همچنین قابلیت پرداخت آنلاین را نیز برای کاربران فراهم نمود.

امکان پرداخت آنلاین

یکی دیگر از امکاناتی که می بایست یک پوسته وردپرس ثبت آگهی حرفه ای دارا باشد، امکان پرداخت آنلاین وجه به حساب سایت می باشد. ممکن است برخی از امکانات سایت مانند همین آگهی ویژه که در بالا توضیح داده شده بصورت رایگان نبوده و نیازمند پرداخت وجه باشد. بنابراین در انتخاب قالب سایت آگهی وردپرس این نکته را همواره در نظر داشته باشید که قالب آگهی وردپرس شما با سیستم ووکامرس و یا سیستم EDD سازگاری داشته باشد.

قالب سایت آگهی فارسی

یک قالب سایت آگهی جذاب و حرفه ای می بایست دارای یک سری ویژگی های خاص و منحصر بفرد باشد. در زیر لیست برخی از این ویژگی ها برای شما بیان نموده ایم.

 • ظاهر گرافیکی زیبا و جذب کننده کاربر
 • امکان دسته بندی تبلیغات در موضوعات مختلف مانند : صنعت ، خدمات ، آموزش، بازار کار و…
 • امکان معرفی کامل شرکت های آگهی دهنده به صورت پروفایل های جداگانه و مرتب
 • امکان قرار دادن آگهی های تبلیغاتی برای شرکت ها
 • امکان قرار دادن محتواهای متنی ، تصویری و ویدئویی در صورت نیاز
 • امکان نمایش مکان های مورد نظر بر روی نقشه های اینترنتی مانند گوگل مپ
 • امکان قرار دادن آگهی ها در طرح های مختلف با توجه به موقعیت مکانی و طول زمان نمایش آگهی
 • امکان مدیریت بازدید کنندگان و ارسال جدیدترین آگهی مرتبط با علاقه شان از طریق ایمیل و یا پیامک
 • امکان پشتیبانی از کاربر و اتصال کاربران به آگهی دهندگان در صورت نیاز
 • و …

قالب وردپرس آگهی

قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)

درابتدای کار پس از نصب قالب وردپرس آگهی می توانید با گرفتن اگهی های رایگان, سایت خود را بین کاربران محبوب کرده و بعد از افزایش بازدید کنندگان و شناخته شدن، مرحله جذب آگهی ها و تبلیغات و … فرا می رسد. علاوه بر آگهی های شما، آگهی های دیگران هم در سایت شما درج خواهد شد. آگهی تبلیغاتی و نیازمندی ها از نیازهای ضروری دنیای ماست و پیدا کردن کالای مورد نظر مشتریان در انبوه تولیدات و محصولات، نیاز ویژه به این سایت را نشان می دهد.

جستجوی پیشرفته

از ویژگی های مهم و کاربردی هر سایتی بخش جستجوی قالب می باشد. در انتخاب قالب آگهی وردپرس باید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است جستجو یکی از پربازدید ترین بخش های سایت شما باشد. چون که کاربران در اولین قدم اقدام به جستجوی آگهی مورد نظر خود خواهند نمود. قالب ثبت آگهی وردپرس باید یک فرم جستجوی پیشرفته داشته باشد تا به کاربران به راحتی هدف خود را در سایت دست یابند.

نمایش آگهی بر اساس تعداد دفعات نمایش

در قالب سایت آگهی وردپرس می بایست بخشی در نظر گرفته شود که به مطالب پربازدید اختصاص داده شود. این بخش باید بر اساس تعداد دفعات نمایش هر آگهی مرتب شود. بر همین اساس مطالبی که بیشترین بازدید را توسط بازدید کنندگان کسب نموده اند می بایست در یک بخش جداگانه نمایش داده شود.

امکان تاییده آگهی توسط مدیر سایت

پس از ثبت آگهی در سایت، می بایست پیامی مبنی بر آگهی جدید برای مدیریت سایت ارسال گردد. مدیریت سایت پس از ورود به سایت می بایست پس از تائید آگهی در پوسته وردپرس ثبت آگاهی، اجازه انتشار آن را برای همه کاربران تائید نماید. این تائیده می بایست پس از بررسی صحت آگهی و بررسی مشخصات آگهی دهنده و اطلاعات تماس باشد. تائید آگهی توسط مدیر به منظور معتبر بودن آن اگهی می باشد.

پوسته وردپرس ثبت آگهی

هدف ازطراحی سایت اگهی تبلیغاتی و نیازمندیها این است که مشتری به سهولت وارد سایت شده و اگهی خود را درج نماید. وقتی انواع اگهی درج شود، تعداد بازدید کنندگان افزایش می یابد. معروفیت بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان است و اینکه صاحب وب سایت از طریق گرفتن آگهی به کسب درآمد سرشار خواهد رسید. همچنین مدیریت قادر است به تمام بخش ها دسترسی اسان داشته , تمام اگهی ها را بررسی, حذف یا درج نماید. تعداد بازدید کنندگان را چک و نظراتشان را بررسی نماید.

امکان نمایش در نقشه گوگل

اگر می خواهید قالب آگهی وردپرس حرفه ای انتخاب کنید، ویژگی امکان نمایش نقشه گوگل را فراموش نکنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا راحت تر بتوانید موقعیت آگهی را پیدا کنید. برخی از کسب و کار ها ممکن است نیاز به نمایش در نقشه داشته باشند. بنابراین اگر قالب ثبت آگهی وردپرس با قابلیت نمایش نقشه داشته باشید به راحتی می توانید این امکان را برای کاربرانتان فراهم نمایید.

ساخت پلن های مختلف برای قرار دادن آگهی

قالب سایت آگهی وردپرس ای انتخاب کنید که قابلیت ساخت پلن های مختلف برای قرار دادن آگهی داشته باشد. چون این قابلیت یکی از راه های کسب درآمد شما از سایت ثبت آگهی می باشد. با ساخت پلن های مختلف و قیمت گذاری های مختلف بر اساس موقعیت هر کدام، شما به راحتی می توانید درآمد خود را از طریق این پلن ها افزایش دهید.

دانلود قالب آگهی وردپرس (قالب Listable)

در اینجا قصد معرفی یکی از بهترین پوسته وردپرس ثبت آگهی را برای شما همراهان وردپرس باران داریم. پیش تر در پستی جداگانه قالبی را با نام قالب Listable برای شما دوستان عزیز معرفی نمودیم. این قالب وردپرس هم یک قالب دایرکتوری وردپرس بوده، هم یک قالب وردپرس نیازمندی ها و هم یک قالب ثبت آگهی وردپرس. در ابتدا به معرفی اجمالی در خصوص قالب لیستیبل پرداختیم. سپس در خصوص ویژگی های منحصر به فرد این قالب وردپرس حرفه ای صحبت کردیم. یکی از بهترین قالب های وردپرس برای قالب سایت آگهی وردپرس استفاده از قالب Listable می باشد. در زیر برخی از ویژگی های این قالب وردپرس را برای شما بیان خواهیم نمود.

 • راه اندازی سریع سایت
 • راه اندازی کسب و کار و تبلیغات انلاین در سایت
 • سرچ آگهی ها همراه با مشخصات کامل و نقشه گوگل
 • صفحه ساز کاملا گرافیکی
 • پنل تنظیمات کاملا فارسی
 • پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و کارآمد
 • داشتن افزونه های پریمیوم و کاملا حرفه ای
 • کاملا فارسی سازی و بومی سازی شده
 • دارای سئوی بسیار قوی برای موتور های جستجوگر
 • سازگاری با تمامی مرورگرهای روز دنیا
 • سازگاری با نسخه های جدید وردپرس
 • کاملا رسپانسیو و واکنشگرا
 • سازگاری کامل با فروشگاه ساز ووکامرس
 • سازگاری کامل با درگاههای بانکی ایران
 • دارای فونت های انگلیسی و فونت های زیبای فارسی
 • ایجاد پلن های مختلف برای قرار دادن آگهی
 • تنظیمات ایجاد دسترسی به کاربران برای ثبت آگهی
 • پشتیبانی رایگان و مادام العمر
 • ارائه آپدیت های رایگان
 • و …

برای مشاهده دیگر امکانات این قالب وردپرس حرفه ای بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)

قالب آگهی وردپرس رایگان

با یک بار خرید قالب آگهی وردپرس از وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان قالب ثبت آگهی وردپرس می باشد. لذا دانلود قالب آگهی وردپرس رایگان به صورت دائمی و مادام العمر خدمت خریداران محترم این قالب ارائه خواهد شد.

دانلود قالب سایت آگهی وردپرس

قالب ثبت آگهی وردپرس نسخه اورجینال بالاخره توسط وردپرس باران ارائه شد. سعی ما ارائه قالب های با کیفیت جهانی و خرید آسان نسخه اورجینال قالب ها با قیمت مناسب می باشد. همچنین قالب های ارائه شده توسط وردپرس باران به صورت کاملا فارسی سازی شده و راستچین می باشد. به علاوه برای سهولت استفاده کاربران عزیز ایرانی بسته فونت فارسی اختصاصی وردپرس باران شامل 72 فونت زیبای فارسی نیز به قالب ها اضافه شده اند. خرید و دانلود قالب آگهی وردپرس اورجینال نیز کاملا فارسی سازی شده و شامل بسته فونت فارسی می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید قالب سایت آگهی وردپرس از لینک زیر اقدام نمایید.

4 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • Avatar
  علیرضا
  2019-12-13 10:30

  سلام خداقوت
  پیشنمایش قالب کجاست؟؟؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-12-14 10:54

   سلام دوست من. برای اطلاعات بیشتر در مورد قالب آگهی وردپرس می توانید به لینک قالب لیستیبل مراجعه کنید. با سپاس

   پاسخ
 • سلام و خسته نباشید
  من لینک دانلود رو پیدا نکردم
  لطف میکنین راهنمایی کنین یا برام ایمیل کنین

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-11-22 12:09

   سلام دوست من
   لینک صفحه معرفی قالب آگهی در محتوای همین صفحه قرار دارد.
   با سپاس

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قالب آگهی وردپرس : قالب سایت آگهی وردپرس (اورجینال)
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست