قالب سایت دیوار وردپرس – قالب مشابه دیوار (اورجینال)

[دانلود قالب سایت دیوار – قالب مشابه دیوار]. به نام خدا. یکی از بهترین سایت های نیازمندی ها و آگهی در ایران سایت دیوار می باشد. این سایت با محبوبیتی که در بین کاربران فراهم نموده است، توانسته رتبه اول در بین سایت های نیازمندی و ثبت آگهی را کسب نماید. از این رو امروز با معرفی قالب سایت دیوار خدمت شما دوستان عزیز در  مرجع وردپرس فارسی هستیم. این قالب وردپرس یکی از پرکاربردترین قالب های فارسی در بین افرادی است که می خواهند سایت نیازمندی و آگهی راه اندازی نمایند. در ادامه این مقاله، برخی از امکانات این قالب حرفه ای را برای شما عزیزان در وردپرس باران شرح خواهیم داد.

قالب وردپرس سایت دیوار

قالب سایت دیوار وردپرس - قالب مشابه دیوار (اورجینال)

در نگاه اول سایت دیوار یک سایت ساده به نظر می رسد. اما این ظاهر ساده دارای امکانات و ویژگی های خاصی می باشد که توانسته این قالب وردپرس را به یک قالب وردپرس حرفه ای تبدیل نماید. امکاناتی مانند ثبت نام رایگان، جستجوی پیشرفته، دسته بندی حرفه ای و … همگی برخی از قابلیت های ویژه قالب سایت دیوار وردپرس می باشد.

طراحی ساده اما شیک و قدرتمند

قالب وردپرس سایت دیوار دارای زمینه سفید می باشد.در بالای سایت دیوار یعنی در بخش هدر سایت، از سمت راست در ابتدا لوگوی دیوار را مشاهده می نمایید و سپس باکس مربوط به انتخاب شهر. در ادامه این هدر شما منوی های سایت دیوار را می بینید و در سمت چپ قالب سایت دیوار وردپرس، متنی را با عنوان ثبت رایگان آگهی مشاهده خواهید نمود. در ادامه ستون سمت راست که شامل دسته بندی ها و در بخش محتوای این سایت آگهی ها و نیازمندی ها را مشاهده می نمایید.

ثبت رایگان آگهی

در قالب سایت دیوار وردپرس بخشی به عنوان ثبت رایگان آگهی وجود دارد، که شما به راحتی می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه ای آگهی خود را در سایت قرار دهید. پس از کلیک بر روی ثبت رایگان آگهی می بایست یک دسته بندی برای محصول انتخاب نمایید. شما بعنوان مدیر می توانید با استفاده از قالب سایت دیوار، ابتدا این دسته بندی ها را از قبل تعریف نمایید. پس از انتخاب دسته اصلی می بایست زیر شاخه در دسته اصلی را انتخاب نمایید.

ثبت مشخصات آگهی

شما می توانید در قالب سایت دیوار وردپرس (قالب مشابه دیوار) یک سری از مشخصات را از کاربر دریافت نمایید. مثلا در قالب سایت دیوار شما هنگام ثبت آگهی پس انتخاب دسته بندی، وارد مرحله ثبت مشخصات که شدید، یک سری اطلاعات خاص از شما در خصوص نیازمندی و آگهی از شما دریافت خواهد شد. این اطلاعات شامل شهر، محدوده آگهی، عکس، نوع آگهی، شماره تماس و … می باشد. هرگونه اطلاعاتی را که مد نظرتان است را می توانید در قالب مشابه دیوار از کاربران دریافت نمایید.

جستجو هوشمند

یکی دیگر از بخش های مهم و کاربردی دیگر قالب سایت دیوار (مشابه دیوار) بخش جستجوی این قالب وردپرس است. در قالب وردپرس سایت دیوار، جستجوی آگهی ها با استفاده از فیلتر بر روی چند ویژگی خاص اعمال می شود. این ویژگی ها می تواند بر روی شهر، نوع آگهی، دسته بندی و … اعمال شود. شما می توانید در تنظیمات قالب سایت دیوار، این فیلتر ها را بر اساس ویژگی های مد نظر خود تغییر دهید.

قالب سایت دیوار برای وردپرس

قالب سایت دیوار وردپرس - قالب مشابه دیوار (اورجینال)

دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت آگه پردازان هوشمند به ثبت رسیده است. در دیوار به راحتی می توانید نیازمندی‌ هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید. نکته قابل توجه در دیوار این است که کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد.

دسته بندی هدفمند

شما به عنوان مدیر یک سایت آگهی، در ابتدای کار می بایست تمامی حوزه های کاری خود را بشناسید. پس از شناسایی آنها، می بایست آنها را در دسته بندی های مرتبط قرار دهید. بنابراین انتخاب دسته بندی های باید به گونه ای باشد که هر کاربر در هنگام ثبت آگهی به راحتی به تواند دسته بندی مورد نظر خود را بیابد. همچنین این دسته بندی ها می بایست برای مراجعه کنندگان هم به راحتی قابل رویت باشد. در قالب سایت دیوار وردپرس این دسته بندی ها در ساید بار سمت راست به خوبی برای کاربران قابل مشاهده می باشد.

اپلیکیشن قدرتمند

امروزه اپلیکیشن های فراوانی در زمینه نیازمندی اینترنتی مشغول به کار هستند. اما دراین ‌بین برنامه دیوار به‌ عنوان موفق‌ ترین و محبوب‌ ترین آن‌ها ظاهرشده است. اما این سوال مطرح است که دلیل این موفقیت چیست؟ شاید بتوان گفت که اولین دلیل محبوبیت دیوار رایگان بودن آن است. درگذشته برخی از اپلیکیشن های این‌ چنینی برای ثبت آگهی از کاربر هزینه دریافت می‌کردند، اما در سایت دیوار آگهی‌های رایگان و آگهی‌های غیر رایگان در یک سطح از اهمیت قرار دارند. همچنین با افزایش گوشی های هوشمند و استفاده بیش از حد مردم از گوشی های خود، اپلیکیشن دیوار توانست موفقیت بالایی در بین کاربران کسب کند و فرآیند خرید و فروش را برای کاربران راحت تر نماید.

تفکیک بر اساس هر شهر

یکی دیگر از ویژگی های خوب قالب وردپرس مانند دیوار این است که می توانید بر اساس هر شهر آگهی و نیازمنمدی ها را مشاهده نمایید. همچنین این قالب طوری ک نویسی شده است که بر اساس آیپی، به صورت اتوماتیک شهر محل سکونت را شناسایی نموده و آگهی های محل مورد نظر را برای شما نمایش می دهد. البته این امکان برای شما وجود دارد که آگهی های هر شهر و استان دیگر را مشاهده نمایید.

قالب آگهی وردپرس مشابه دیوار

ثبت نام و قرار دادن آگهی درقالب سایت دیوار کاملا رایگان است و این سوال در ذهن بسیاری وجود دارد که درآمد سایت دیوار از چه طریقی است؟ سایت دیوار برای افرادی که قصد دارند آگهی آن ها در بخش های خاص و پربازدید سایت به نمایش گذاشته شود هزینه دریافت می کنند.

نردبان

با پرداخت هزینه و نردبان کردن آگهی می توان آن را در بالاترین قسمت قالب سایت دیوار وردپرس قرار داد که شانس بازدید را بسیار افزایش می دهد. هزینه استفاده از نردبان برای هر بار 10۰۰۰ تومان است.

فوری

در قالب سایت دیوار در قسمت آگهی های فوری نیز می توان با پرداخت هزینه در این قسمت به معرفی کالا و محصول یا قرار دادن آگهی استخدام اقدام نمود. با پرداخت ۶۰۰۰ تومان آگهی شما در بخش فوری به مدت ۳ روز فعال خواهد شد.

تمدید آگهی

آگهی های قرار داده شده در دیوار طی مدت زمان یک ماه منقضی می شوند و از دید بازدیدکنندگان مخفی خواهد شد. تمدید آگهی ها پس از یک ماه نیازمند پرداخت هزینه تمدید است.

درج لینک وبسایت

اگر هنگام قرار دادن آگهی قصد داشته باشید لینک سایتتان را وارد کنید باید برای فعال شدن لینک باید هزینه ای معادل ۲۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید.

استخدام و کاریابی

کارفرماها می توانند با قرار دادن آگهی در بخش استخدام و کاریابی نیروی مورد نظر خود را جذب کنند. هزینه قرار دادن آگهی در بخش استخدام در قالب وردپرس سایت دیوار ۱۵۰۰۰ تومان است.

قالب سایت دیوار وردپرس - قالب مشابه دیوار (اورجینال)

دانلود قالب سایت دیوار وردپرس (قالب Listable فارسی)

در اینجا قصد معرفی قالب آگهی وردپرس مشابه دیوار را برای شما همراهان وردپرس باران داریم. پیش تر در پستی جداگانه قالبی را با نام قالب لیستیبل برای شما دوستان عزیز معرفی نمودیم. این قالب وردپرس هم یک قالب دایرکتوری وردپرس بوده، هم یک قالب وردپرس نیازمندی ها و هم یک قالب ثبت آگهی وردپرس. در ابتدا به معرفی اجمالی در خصوص قالب لیستیبل پرداختیم. سپس در خصوص ویژگی های منحصر به فرد اینقالب وردپرس حرفه ای صحبت کردیم. یکی از بهترین قالب های وردپرس برای قالب آگهی وردپرس مشابه دیوار استفاده از قالب Listable می باشد. در زیر برخی از ویژگی های این قالب وردپرس را برای شما بیان خواهیم نمود.

 • راه اندازی سریع سایت
 • راه اندازی کسب و کار و تبلیغات انلاین در سایت
 • سرچ آگهی ها همراه با مشخصات کامل و نقشه گوگل
 • صفحه ساز کاملا گرافیکی
 • پنل تنظیمات کاملا فارسی
 • پنل مدیریتی بسیار قدرتمند و کارآمد
 • داشتن افزونه های پریمیوم و کاملا حرفه ای
 • کاملا فارسی سازی و بومی سازی شده
 • دارای سئوی بسیار قوی برای موتور های جستجوگر
 • سازگاری با تمامی مرورگرهای روز دنیا
 • سازگاری با نسخه های جدید وردپرس
 • کاملا رسپانسیو و واکنشگرا
 • سازگاری کامل با فروشگاه ساز ووکامرس
 • سازگاری کامل با درگاههای بانکی ایران
 • دارای فونت های انگلیسی و فونت های زیبای فارسی
 • ایجاد پلن های مختلف برای قرار دادن آگهی
 • تنظیمات ایجاد دسترسی به کاربران برای ثبت آگهی
 • پشتیبانی رایگان و مادام العمر
 • ارائه آپدیت های رایگان
 • و …

برای مشاهده دیگر امکانات این قالب وردپرس حرفه ای بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

قالب سایت دیوار وردپرس - قالب مشابه دیوار (اورجینال)

دانلود قالب سایت دیوار رایگان

با یک بار خرید قالب سایت مانند دیوار از وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود قالب سایت دیوار رایگان می باشد. لذا قالب آگهی وردپرس مشابه دیوار به صورت دائمی و مادام العمر خدمت خریداران محترم این قالب ارائه خواهد شد.

خرید قالب سایت دیوار وردپرس

قالب آگهی وردپرس مشابه دیوار نسخه اورجینال بالاخره توسط وردپرس باران ارائه شد. سعی ما ارائه قالب های با کیفیت جهانی و خرید آسان نسخه اورجینال قالب ها با قیمت مناسب می باشد. همچنین قالب های ارائه شده توسط وردپرس باران به صورت کاملا فارسی سازی شده و راستچین می باشد. به علاوه برای سهولت استفاده کاربران عزیز ایرانی بسته فونت فارسی اختصاصی وردپرس باران شامل 72 فونت زیبای فارسی نیز به قالب ها اضافه شده اند. خرید و دانلود قالب سایت دیوار وردپرس اورجینال نیز کاملا فارسی سازی شده و شامل بسته فونت فارسی می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید قالب سایت دیوار وردپرس از لینک زیر اقدام نمایید.

قالب Listable فارسی

14 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • Avatar
  saranikzad
  2019-06-24 14:45

  با سلام
  این قالب و قالب های دیگرتون دمو نداره؟
  کاش میگفتید کدوم قالب ها فارسی سازی شده اند؟!
  :((((

  راستی سایتتون عالیه همینطور قوی ادامه بدید .

  پاسخ
  • مجید تبسمی
   مجید تبسمی
   2019-06-24 16:58

   سلام دوست من. تمام قالب های ارائه شده در سایت به صورت فارسی سازی شده و همراه با 72 فونت فارسی می باشد. دمو فارسی برخی از قالب ها آماده شده و در سایت قرار گرفته و برخی دیگر در دست آماده سازی بوده و به زودی رونمایی می شود. موفق باشید.

   پاسخ
   • Avatar
    saranikzad
    2019-06-24 21:05

    ببخشید پس من چطور فضای این قالب کار شده رو ببینم؟!
    قصد خرید دارم

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2019-06-24 21:11

     سلام دوست من. دموی نسخه سایت سازنده قالب لیستیبل را می توانید در اینجا ببینید. بزودی دموی فارسی نیز آماده خواهد شد. موفق باشید

     پاسخ
   • سلام وقت بخیر اپلیکیشن هم داره همراه قالب؟

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2023-11-01 10:10

     سلام دوست من
     به طور کلی هیچ قالب وردپرسی اپلیکیشن ندارد ولی امکان طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای وردپرس وجود دارد.
     با سپاس

     پاسخ
 • دموی دیوار و چطوری ببینم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-12-20 10:58

   سلام دوست من
   لینک قالب معرفی شده مشابه دیوار برای وردپرس در انتهای توضیحات صفحه موجود است. البته قالب های دایرکتوری آگهی وردپرس با توجه به نقشه API گوگل و پولی شدن این سرویس در حال حاضر کارایی مناسبی ندارند.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  فرشید
  2021-01-01 16:04

  سلام دوست عزیز. من نسخه اصلی listable رو میخواستم. اون رو هم دارید؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2021-01-02 11:00

   سلام آقای ایمانی
   در حال حاضر قالب لیستیبل به دلیل پولی شده سرویس نقشه گوگل کارایی ندارد. هدف ما ارائه قالب ها با بالاترین کیفیت برای کاربران عزیز می باشد و به همین دلیل فعلا این قالب در وردپرس باران ارائه نمی شود.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام
  این قالب دیوار همون ادفارست هستش یا چیز دیگر ی است

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2022-10-29 10:49

   سلام دوست من
   خیر. توضیحات در همین صفحه درج شده است.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام
  این قالب سورس انگلیسی داره
  اگر بخوام انگلیسیش رو برام نصب میکنیم.
  می‌خوام شبیه سایت دیوار برای آگهی باشه.
  هزینش رو پرداخت میکنم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2022-12-12 10:47

   سلام دوست من
   تمام محصولات ارائه شده در وردپرس باران چندزبانه هستند و امکان استفاده در سایت های فارسی یا انگلیسی یا سایت های چندزبانه را دارند. البته فروش این قالب در سایت متوقف شده است.
   با سپاس

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قالب سایت دیوار وردپرس - قالب مشابه دیوار (اورجینال)
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست