فعال سازی کش در وردپرس با دانلود افزونه Cache Enabler

به نام خدا. امروز در وردپرس باران قصد داریم یک افزونه برای فعال سازی کش در وردپرس معرفی کنیم. در این مقاله به معرفی و دانلود افزونه Cache Enabler خواهیم پرداخت. دانلود افزونه Optimus که در لیست 8 بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس نیز معرفی کردیم، یکی از افزونه های معروف از توسعه دهنده این افزونه می باشد. ابتدا با یک مقدمه آغاز می کنیم. سپس ویژگی های افزونه را بررسی می نماییم. نهایتا دانلود افزونه Cache Enabler را ارائه خواهیم داد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

معرفی افزونه Cache Enabler – WordPress Cache

افزونه فعال سازی کش در وردپرس یا Cache Enabler کش وردپرس را فعال می کند. بنابراین افزونه شروع به ساختن صفحات استاتیک HTML می نماید. این صفحات استاتیک که نسخه کش شده از صفحات می باشند بر روی هاست ذخیره می گردند. از این پس برای بارگذاری هر صفحه درخواستی از سرور، نسخه استاتیک کش شده صفحه نمایش داده می شود. با کاهش درخواست ها از سرور کارایی سایت بالا می رود. پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز استفاده از یک افزونه کش برای بهینه سازی سایت می باشد. با نصب افزونه فعال سازی کش در وردپرس، سرعت سایت به مراتب بیشتر می گردد. تجربه کاربری با سرعت سایت لذت بخش تر می شود. همچنین رتبه سایت در نتایج جستجو بهبود می یابد. در ادامه به بررسی ویژگی های افزونه خواهیم پرداخت.

ویژگی های افزونه فعال سازی کش در وردپرس

 • کش سریع و پر قدرت بر روی هاست
 • امکان حذف کش به طور دستی یا خودکار
 • حذف کش برای صفحه دلخواه
 • نمایش حجم کش ها
 • فشرده سازی کدهای سایت حتی کدهای جاوای داخلی
 • فشرده سازی Gzip
 • پشتیبانی از وردپرس شبکه
 • پشتیبانی از پست تایپ های دلخواه
 • سازگار با افزونه Optimus برای بهینه سازی عکس ها
 • سازگار با نسخه ریسپانسیو تصاویر وردپرس
 • همانگی کامل با افزونه Autoptimize
 • و…

فعال سازی کش در وردپرس با دانلود افزونه Cache Enabler

دانلود افزونه Cache Enabler

دانلود افزونه رایگان است. لذا از دو روش نصب افزونه رایگان که در دوره آموزش گام به گام وردپرس گفته شد امکان نصب وجود دارد. از توضیحات بیشتر برای نصب افزونه خودداری می کنیم. برای مطالعه روش نصب افزونه به جلسه مربوطه در این دوره رایگان مراجعه نمایید. لینک دانلود افزونه Cache Enabler نیز در بخش دانلود همین صفحه قرار گرفته است.

ترکیب افزونه Cache Enabler با افزونه Optimus

افزونه فعال سازی کش در وردپرس Cache Enabler از سوی توسعه دهنده افزونه Optimus ارائه شده است. لذا برای بهینه سازی بیشتر سایت در صورت استفاده از این افزونه، امکان ترکیب آن با Optimus نیز وجود دارد. با نصب همزمان این دو افزونه کدهای سایت و همچنین تصاویر سایت به طور خودکار بهینه خواهند شد. لذا سرعت سایت به مراتب بهینه تر می شود. البته افزونه های حرفه ای تری برای بهینه سازی تصاویر و کدهای وردپرس وجود دارند. از بهترین ترکیب های موجود می توان به ترکیب دو افزونه دانلود افزونه WP Smush Pro و دانلود Hummingbird Pro اشاره نمود. ترکیب این دو افزونه جهت بهینه سازی سایت یک تجربه کاربری با سرعت باورنکردنی را به کاربران شما هدیه خواهد داد. در ادامه به مقایسه افزونه Cache Enabler با سایر افزونه های فعال سازی کش در وردپرس می پردازیم.

مقایسه افزونه Cache Enabler با دیگر افزونه های فعال سازی کش در وردپرس

افزونه Cache Enabler یک افزونه رایگان با امکانات کم و مبتدی می باشد. در مخزن وردپرس افزونه های رایگان خیلی بهتری وجود دارند. همچنین افزونه های حرفه ای نیز برای فعال سازی کش در وردپرس و افزایش سرعت سایت عرضه شده اند. که سرعت سایت را به گونه ای باورنکردنی افزایش می دهند.

به زودی یک مقاله بی نظیر جهت معرفی و مقایسه افزونه های فعال سازی کش در وردپرس منتشر خواهیم نمود (منتشر شد: 1397.06.18). در این مقاله با معرفی 12 افزونه برتر کش وردپرس و  مقایسه و بررسی ویژگی ها و معایب هر یک آغاز می کنیم. در این مقاله دانلود افزونه Cache Enabler و سایر افزونه ها را بر روی چندین سایت وردپرسی مورد بررسی قرار می دهیم. ویژگی ها و کارایی و همچنین فرکانس بروزرسانی را ملاک قرار می دهیم. نهایتا 4 افزونه برتر را برای 4 نوع استفاده برای کاربران با سطوح مختلف پیشنهاد خواهیم داد.

بروزرسانی: 1397.06.18 – مقاله مقایسه و دانلود 12 بهترین افزونه کش وردپرس منتشر شد:

لینک مقاله: بهترین افزونه کش وردپرس

 

نتیجه گیری فعال سازی کش در وردپرس

در این مقاله به معرفی افزونه فعال سازی کش در وردپرس با عنوان افزونه Cache Enabler – WordPress Cache پرداختیم. با یک مقدمه با این افزونه که توسط توسعه دهنده Optimus ارائه شده آشنا شدیم. سپس ویژگی های افزونه را بررسی کردیم. در مورد ترکیب دو افزونه فعال سازی کش در وردپرس با بهینه سازی تصاویر در وردپرس صحبت کردیم. همچنین بهترین ترکیب را که ترکیب دو افزونه اسموش و مرغ مگس خوار بود را معرفی نمودیم. نهایتا جهت مطالعه بیشتر در مورد افزونه های کش یک مقاله معرفی نمودیم. در پایان دانلود افزونه Cache Enabler را ارائه دادیم. امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید. با وردپرس باران در سایر مقالات سایت همراه باشید.

 

پیشنهادهای ویژه وردپرس باران: 

معرفی 8 بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس (فشرده سازی تصاویر وردپرس)

معرفی 8 بهترین افزونه بکاپ گیری از وردپرس (آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس)

معرفی 8 بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس (+دانلود افزونه CAPTCHA)

 

دانلود افزونه Cache Enabler

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فعال سازی کش در وردپرس با دانلود افزونه Cache Enabler
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست