ساخت فرم تماس با ما در وردپرس افزونه Contact Form By BestWebSoft

به نام خدا. امروز با معرفی یک افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس در خدمت شما هستیم. افزونه ای که برای ساخت فرم تماس با ما ساده در نظر گرفته ایم، افزونه Contact Form By BestWebSoft می باشد. پیشتر نیز در مقاله دانلود افزونه فرم تماس وردپرس به آموزش کار با Contact Form 7 برای ساخت فرم تماس با ما ساده پرداختیم. در این مقاله ابتدا با یک مقدمه اهمیت ساخت فرم تماس با ما در وردپرس را شرح می دهیم. سپس افزونه Contact Form By BestWebSoft را معرفی می کنیم. ویژگی های افزونه را نیز مرور خواهیم کرد. در بخش دانلود همین صفحه نیز لینک دانلود افزونه Contact Form By BestWebSoft موجود است. برای بررسی و مقایسه بیشتر در انتخاب یک افزونه فرم تماس با ما مناسب نیز مقاله مقایسه 15 افزونه فرم ساز وردپرس را معرفی خواهیم کرد. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس بهترین و سریعترین روش برای ارتباط با کاربران می باشد. وبسایتی که در صفحه تماس خود، اطلاعات کامل تلفن، شبکه های اجتماعی و… را برای ارتباط با کاربران قرار می دهد. ولی فرم تماسی در صفحه تماس با ما ندارد، شانس کمتری برای ارتباط گرفتن با مخاطبان خواهد داشت. وقتی کاربری وارد صفحه تماس با ما در وردپرس می شود. و فرم تماس در نگاه اول برای او نمایان می شود، به برقراری ارتباط تشویق می شود.

برای ساخت فرم تماس با ما ساده می توانیم از افزونه های فرم ساز رایگان مثل فرم تماس 7 یا افزونه Contact Form By BestWebSoft استفاده کنیم. این حداقل کاری است که برای ساخت فرم تماس با ما در وردپرس می توانیم انجام دهیم. فرم های حرفه ای تری برای ایجاد پشتیبانی حرفه ای در سایت، فرم سفارش، فرم نظرسنجی و… از دیگر انواع فرم ها در کاربردهای حرفه ای تر می باشند.

ساخت فرم تماس با ما ساده با افزونه Contact Form By BestWebSoft

یکی از افزونه های ساده برای ساخت فرم تماس با ما در وردپرس، افزونه Contact Form By BestWebSoft می باشد. این پلاگین یک افزونه فرم ساز وردپرس توسعه یافته توسط گروه BestWebSoft می باشد. که امکان ساخت فرم تماس با ما ساده در وردپرس را فراهم می کند. افزونه Contact Form By BestWebSoft فرم های دریافتی را مستقیما به ایمیل یا ایمیل های دلخواه شما ارسال می کند. کار با افزونه نیز بسیار ساده است. برای ساخت فرم تماس با ما ساده در وردپرس کافی است افزونه را دانلود نمایید. نصب کنید. کد کوتاه افزونه را در برگه مورد نظر اضافه کنید. به همین سادگی! شخصی سازی ظاهر فرم نیز به سادگی با گزینه های از پیش تعریف شده امکان پذیر است.

با ساخت فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه Contact Form By BestWebSoft تماس را برای کاربرانتان ساده کنید!

ویژگی های نسخه رایگان افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس افزونه Contact Form By BestWebSoft ساخت فرم تماس با ما ساده

 • ساخت فرم تماس با ما ساده در وردپرس
 • اعتبارسنجی مقادیر ورودی فیلدهای فرم پیش از ارسال
 • ارسال یک کپی از پیام ها به ایمیل
 • دریافت فرم ها در ایمیل مدیر یا ایمیل دلخواه دیگر
 • دریافت اطلاعات بیشتر کاربر ارسال کننده نظیر: محل ارسال (آیپی)، تاریخ و زمان ارسال، صفحه ارسال و…
 • فرم ریسپانسیو
 • فیلدها با برچسب های قابل ویرایش
 • فیلدهای الزامی
 • فیلدها در انواع گوناگون نظیر: نام، آدرس، شماره تماس و…
 • فیلد آپلود یا ضمیمه فایل
 • فیلدهای پیش ساخته بیشتر
 • ساخت فرم تماس با ما ساده در برگه، پست یا ابزارک با کد کوتاه (شورتکد)
 • امکان ساخت فرم تماس با ما در وردپرس به صورت ساده یا چند ستونه
 • تعیین عرض فرم تماس با ما
 • جابجایی فیلدهای فرم با پشتیبانی از کشیدن و رها کردن (درگ اند دراپ)
 • امکان ترجمه آسان و شخصی سازی ساخت فرم تماس با ما در وردپرس
 • جلوگیری از اسپم در فرم تماس با ما با دانلود افزونه کپچا
 • اضافه کردن کدهای دلخواه در صفحه تنظیمات افزونه
 • سازگار با جدیدترین نسخه وردپرس
 • نصب آسان بدون نیاز به تنظیمات خاص
 • مستندات کامل
 • چند زبانه و پشتیبانی از استایل راست چین RTL
 • و…

مقایسه افزونه Contact Form By BestWebSoft با 15 افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس

افزونه Contact Form By BestWebSoft یک افزونه رایگان ساخت فرم تماس با ما در وردپرس می باشد. علاوه بر افزونه ساخت فرم تماس با ما ساده BestWebSoft، افزونه های رایگان و حرفه ای بسیار خوب دیگری نیز برای ساخت فرم تماس با ما در وردپرس وجود دارند. سعی ما در وردپرس باران ارائه بهترین افزونه ها در هر زمینه ای می باشد. برای همین منظور در هر زمینه ای، افزونه های مختلف در آن کاربرد را مورد بررسی و مقایسه قرار می دهیم. نهایتا بهترین انتخاب ها را معرفی و پیشنهاد می نماییم. در مورد انتخاب بهترین افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس نیز چنین عمل خواهیم کرد.

ما در وردپرس باران برای بررسی و مقایسه افزونه های فرم ساز وردپرس تحقیقی انجام داده ایم. در این تحقیق لیستی از 15 افزونه برتر فرم تماس با ما و فرم سازهای رایگان و حرفه ای را لیست کرده ایم. سپس براساس امکانات، کارایی، محبوبیت و تعداد فروش، فرکانس بروزرسانی ها و… لیست خود را مرتب نموده ایم. در مقاله مذکور، به معرفی کوتاهی از امکانات هر یک از 15 افزونه و ارائه لینک دانلود آن ها نیز پرداخته ایم. نهایتا با معرفی بهترین افزونه های ساخت فرم تماس با ما و فرم سازهای دیگر، افزونه های پیشنهادی وردپرس باران در این زمینه را ارائه کرده ایم. برای مشاهده نتیجه این تحقیق ارزشمند به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک مقاله مقایسه 15 افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس : بزودی…


نتیجه گیری

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از سایت ها برای دریافت سفارش، دریافت ایمیل برای خبرنامه، نظرسنجی و… نیز به افزونه فرم ساز نیاز دارند. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی افزونه ساخت فرم تماس با ما در وردپرس پرداختیم. از افزونه Contact Form By BestWebSoft برای ساخت فرم تماس با ما ساده می توانید استفاده نمایید. همچنین در مقاله معرفی شده برای مقایسه افزونه های ساخت فرم در وردپرس بهترین فرم ساز های وردپرس را معرفی نموده ایم. پیشنهاد ویژه وردپرس باران مطالعه مقاله مذکور و انتخاب یکی از موارد پیشنهادی برای ساخت فرم تماس با ما و دیگر فرم های مورد نیاز شما می باشد. امیدواریم با نگارش این مقاله توانسته باشیم کمکی در انتخاب افزونه فرم تماس با ما در وردپرس به شما کرده باشیم. با ما در سایر مقالات سایت همراه باشید.

دانلود افزونه Contact Form by BestWebSoft

صفحه افزونه

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ساخت فرم تماس با ما در وردپرس افزونه Contact Form By BestWebSoft ساخت فرم تماس با ما ساده
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست