افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework

به نام خدا. در این مقاله از وردپرس باران قصد داریم افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework را معرفی نماییم. این افزونه یکی از افزونه های سئو وردپرس می باشد که مدعی است بدون برند بهترین ها را برای وردپرس به ارمغان می آورد. یک افزونه افزایش سئو سایت برای بازنویسی عنوان ها، توضیحات، تگ های شبکه های اجتماعی و… در این مقاله ابتدا به معرفی افزونه افزایش سئو سایت می پردازیم. ویژگی های آن را مورد بررسی قرار می دهیم. یک بررسی اجمالی به امکانات آن خواهیم داشت. همچنین دانلود افزونه The SEO Framework را ارائه خواهیم داد. برای مقایسه بیشتر مقاله ای را جهت مقایسه افزونه های سئو وردپرس معرفی می نماییم. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه افزایش سئو وردپرس

همان طور که می دانیم یکی از مسائل مهم در بازدید یک سایت سئوی آن می باشد. چرا که یکی از قوی ترین ابزارهای معرفی یک سایت موتورهای جستجو می باشند. سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه نباشد بدون شک نمی تواند بازدید خوبی کسب نماید. لذا سئوی سایت یکی از مسائل مهم برای سایت است. برای سایت های وردپرسی استفاده از یک افزونه افزایش سئو وردپرس اکیدا توصیه می شود. با نصب یک افزونه افزایش سئو سایت می توانیم به راحتی به بهبود سئو وردپرس بپردازیم. در این مقاله به معرفی افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework می پردازیم. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

افزونه The SEO Framework به عنوان افزونه افزایش سئو وردپرس

به نقل از توسعه دهنده افزونه The SEO Framework یک افزونه سئوی آسان به عنوان افزونه افزایش سئو وردپرس می باشد. استفاده از این افزونه برای کاربران مبتدی بسیار آسان خواهد بود. همچنین فریمورک سئو دارای رابط قدرتمندی برای کارشناسان می باشد. سئوی خودکار سایت وردپرسی توسط این افزونه امکان پذیر شده است. آمار دانلود این افزونه افزایش سئو سایت بیش از 60 هزار دانلود می باشد. همچنین این افزونه دارای افزودنی های متعددی برای کارایی بیشتر و متناسب با نیازهای متفاوت می باشد. افزودنی طراحی شده برای کلمات کلیدی امکان انتخاب کلمه کلیدی مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.  همچنین افزودنی سئوی محلی آن برای سئوی فروشگاه وردپرسی شما در منطقه مورد نظر مفید می باشد. در لینک Extensions اطلاعات کاملی در مورد افزودنی های افزونه The SEO Framework موجود می باشد.

ویژگی های افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework

افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework - افزونه افزایش سئو سایت

در این قسمت به مرور امکانات افزونه افزایش سئو وردپرس خواهیم پرداخت. در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های دانلود افزونه The SEO Framework لیست شده اند.

 • بهبود مشهود رتبه سایت در نتایج جستجو
 • تنظیمات پیش فرض قدرتمند مناسب اکثر سایت ها
 • افزایش سئو وردپرس به صورت خودکار
 • تنظیمات ساده و قدرتمند
 • تنظیمات عمومی سئو وردپرس
 • تنظیمات اختصاصی برای صفحات، دسته بندی های وردپرس و…
 • گزارش عملکرد وضعیت سئوی سایت
 • امکانات جانبی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و…
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • پشتیبانی از bbPress
 • امکان انتقال دیتا از سایر افزونه ها به افزونه The SEO Framework

افزونه افزایش سئو وردپرس رایگان و بدون برند برای حرفه ای ها

افزونه The SEO Framework یک افزونه رایگان وردپرسی می باشد. از المان های پیش فرض وردپرس بهره می گیرد. بدون هیچ مزاحمت و تبلیغاتی به عنوان یک افزونه افزایش سئو وردپرس به شما کمک می کند. حتی تگ معرفی بهینه سازی توسط افزونه در سورس نیز با یک افزودنی قابل غیر فعال سازی می باشد. در ادامه برخی دیگر از امکانات این افزونه افزایش سئو سایت را بررسی می کنیم.

امکانات موجود در تنظیمات افزونه The SEO Framework

 • عنوان مقالات با پیشوند دسته بندی مطلب در تنظیمات بازنویسی می شود
 • توضیحات با متدهای ضد اسپم
 • تگ لینک کانونی برای جلوگیری از محتوای تکراری
 • تگ های شبکه های اجتماعی
 • تگ توضیحات برای شبکه های اجتماعی
 • فراهم نمودن Structured Data برای موتور جستجوی گوگل
 •  ساخت نقشه سایت
 • سازگار با robots.txt
 • جلوگیری از سرقت محتوا توسط فید
 • و…

افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework - افزونه افزایش سئو سایت


مقایسه افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework با سایر افزونه افزایش سئو سایت

افزونه افزایش سئو سایت The SEO Framework با آمار 60 هزار دانلود از مخزن وردپرس یک گزینه مورد اعتماد وردپرسی می باشد. اما این افزونه رقبای بسیار بهتری به صورت رایگان یا حرفه ای دارد. به زودی مقاله ای جهت مقایسه و معرفی بهترین افزونه افزایش سئو وردپرس منتشر خواهیم کرد. در مقاله بررسی بهترین افزونه های سئو وردپرس سعی می کنیم لیستی از افزونه های سئو وردپرس تهیه کنیم. سپس آن ها را از نظر کارایی و محبوبیت مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم. در نهایت بهترین ها را معرفی نماییم. منتظر یک مقاله مقایسه ای جنجالی از وردپرس باران باشید.

بروزرسانی: مقاله معرفی و مقایسه 8 تا از بهترین افزونه های سئوی وردپرس منتشر شد. (1397.07.02) برای مشاهده این مقاله به لینک زیر مراجعه نمایید:

لینک مقاله مقایسه 8 افزونه برتر سئوی وردپرس:  بهترین افزونه های سئو برای وردپرس


نتیجه گیری

در این مقاله از مرجع آموزش وردپرس سعی کردیم توضیحات مقدماتی در مورد افزونه های افزایش سئو وردپرس ارائه دهیم. برای این منظور افزونه The SEO Framework را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. ویژگی ها و امکانات آن را مرور کردیم. همچنین برای مقایسه بیشتر مقاله ای جهت معرفی برترین افزونه های سئو وردپرس معرفی نمودیم. در صورتی که به بازدید سایت خود اهمیت می دهید، پیشنهاد ویژه وردپرس باران نصب یک افزونه سئوی حرفه ای وردپرس می باشد. با نصب افزونه سئو بدون شک شاهد افزایش سئو سایت خود به طرز چشمگیری خواهید بود. لذا با مراجعه به مقاله معرفی بهترین افزونه های سئو و نصب یکی از موارد پیشنهادی، سئو سایت خود را از همین امروز بیمه کنید. امیداریم از این مقاله وردپرس باران استفاده لازم را برده باشید. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.


پیشنهاد های ویژه وردپرس باران:

کهنه کارترین افزونه افزایش سئو وردپرس: دانلود افزونه All in One SEO Pack Pro

بهترین افزونه افزایش سئو وردپرس: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی

معرفی و مقایسه 12 افزونه بهینه سازی وردپرس: بهترین افزونه کش وردپرس

معرفی و مقایسه 8 افزونه فشرده سازی تصاویر: بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس


 

دانلود افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

افزونه افزایش سئو وردپرس The SEO Framework - افزونه افزایش سئو سایت
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست