به نام خدا. در این مقاله یک افزونه برای قرار دادن فرم در وردپرس معرفی می کنیم. یک افزونه ساخت فرم سفارش در وردپرس ، فرم ثبت نام، فرم پرداخت و… افزونه Formidable Forms افزونه ای است که برای این منظور بررسی می کنیم. همچنین برای بررسی بیشتر مقاله ای جهت مقایسه افزونه های فرم ساز وردپرس که به مقایسه 15 افزونه ساخت فرم رایگان و حرفه ای می پردازد معرفی می کنیم. در ادامه با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه قرار دادن فرم در وردپرس

اگر تازه یک سایت وردپرسی راه اندازی کرده اید یا یک سایت قدیمی دارید حتما در مورد فرم ها اطلاعاتی دارید. یکی از ابتدایی ترین فرم ها در یک سایت فرم تماس با ما می باشد. از نمونه های پر کاربرد دیگر می توان به ساخت فرم سفارش در وردپرس، فرم ثبت نام و فرم ورود نیز اشاره کرد. به طور پیش فرض امکان قرار دادن فرم در وردپرس وجود ندارد. بنابراین برای ساخت فرم سفارش در وردپرس باید از افزونه های فرم ساز استفاده نماییم.

ساخت فرم سفارش در وردپرس با افزونه Formidable Forms

افزونه Formidable Forms یک افزونه رایگان و منعطف برای ساخت فرم سفارش در وردپرس می باشد. قرار دادن فرم تماس با ما در وردپرس، فرم نظرسنجی، فرم ایمیل، فرم ثبت سفارش، فرم پرداخت و هر فرم دیگری که تصورش را بکنید با این افزونه امکان پذیر است. از فرم های آماده ساخته شده و تغییر آنها به آسانی می توانید برای قرار دادن فرم در وردپرس استفاده کنید. همچنین امکان ساخت فرم دلخواه از صفر نیز وجود دارد. ساخت فرم در وردپرس برای کاربردهای دم دستی مثل یک فرم ساده در سایدبار یا طراحی فرم پیشرفته مثل فرم استخدامی فرقی ندارد. افزونه Formidable Forms امکان طراحی فرم ساده یا پیشرفته را به سادگی ممکن می سازد.

طراحی و ساخت فرم سفارشی در وردپرس با ظاهر دلخواه

بدون کدنویسی یک فرم تماس وردپرس حرفه ای طراحی کنید. فرم طراحی شده کاملا ریسپانسیو بوده و در هر دستگاهی به خوبی نمایش داده می شود. علاوه بر این ها تغییر چیدمان فرم ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حتی اگر بخواهید از دانش کدنویسی خود استفاده کنید، افزونه Formidable Forms امکان استفاده از HTML و CSS دلخواه را در ساخت فرم سفارش در وردپرس به شما می دهد.


قرار دادن فرم های زیبا در وردپرس با افزونه Formidable Forms

برای ساخت فرم سفارش در وردپرس با افزونه Formidable Forms هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید بیشمار فرم را با انواع فیلدهای مورد نظر بسازید.

ساخت فرم سفارش در وردپرس قرار دادن فرم در وردپرس - افزونه Formidable Forms

 • متن تک خطی
 • فیلد نام
 • فیلد آدرس
 • فیلد شماره تماس
 • فیلد ایمیل
 • آدرس سایت
 • متن چند خطی
 • انتخاب های رادیویی
 • انتخاب های چندتایی
 • انتخاب های کرکره ای یا افتادنی
 • فیلد ورودی عددی
 • فیلد مخفی!
 • شناسه کاربری
 • ورودی کد
 • ریکپچای گوگل من ربات نیستم

ساخت فرم سفارش در وردپرس با قالب های فرم آماده

با طرح ها و قالب های آماده افزونه Formidable Forms ساخت فرم سفارش در وردپرس در چند ثانیه ممکن شده است. حتی امکان ذخیره و خروجی گرفتن از قالب فرم دلخواه شما وجود دارد. با این امکان می توانید به ساخت فرم سفارشی و انتقال یا اشتراک گذاری آن بپردازید. برای راحتی کار شما تنها با نصب افزونه یک فرم تماس ساده برای قرار دادن فرم در وردپرس ایجاد می شود. همچنین برای تنوع بیشتر یک کتابخانه آنلاین توسط توسعه دهنده برای دانلود قالب های بیشتر نیز ایجاد شده است.


ساخت فرم سفارشی در وردپرس برای قرار دادن فرم در وردپرس

در ساخت فرم سفارش در وردپرس فرقی ندارد که از صفر طراحی کنید یا از قالب آماده استفاده کنید. امکان سفارشی سازی فرم ها در افزونه Formidable Forms کاملا در دسترس است. همانگونه که دوست دارید می توانید فرم های خود را شخصی سازی نمایید.

 • تعریف نامحدود ارسال ایمیل اطلاع رسانی یا پاسخ
 • امکان استفاده از متن جایگزین که هنگام شروع به نوشتن در جعبه متن از بین می رود (برای راهنمایی کاربر بجای برچسب استفاده می شود)
 • استفاده از استایل دلخواه شما یا استایل افزونه برای شخصی سازی ظاهر فرم ها
 • امکان ساخت فرم های چند ستونه با استایل دهی
 • شخصی سازی کدهای فرم طراحی شده جهت تغییرات دلخواه
 • ساخت فرم سفارشی در وردپرس با تعیین پیام های تایید و تشکر
 • سفارشی سازی دکمه ارسال فرم
 • ریدایرکت به صفحه دلخواه پس از ثبت فرم
 • نمایش محتوای پست محافظت شده پس از ارسال فرم

ساخت فرم سفارش در وردپرس با استایل دلخواه بدون کدنویسی

ساخت فرم سفارش در وردپرس قرار دادن فرم در وردپرس - افزونه Formidable Forms

با استفاده از ویژگی طراحی استایل افزونه Formidable Forms بصورت زنده به ساخت فرم سفارشی بپردازید. تنها در چند ثانیه و با چند کلیک طراحی فرم دلخواه خود را انجام دهید. می توانید یک استایل فرم واحد در تمام فرم های وردپرس داشته باشید. داشتن استایل واحد برای کل فرم های سایت یکی از محدودیت های نسخه رایگان این افزونه می باشد. البته به عقیده تیم وردپرس باران داشتن فرم ها با استایل های یکدست در سایت حرفه ای تر می باشد. ولی ممکن است برای کاربردهای و سلایق مختلف این محدودیت رای شما را برای استفاده از این افزونه بزند!


قرار دادن فرم در وردپرس به آسانی و با امنیت بالا

پس از ساخت فرم سفارش در وردپرس با افزونه Formidable Forms نوبت به نمایش آن می رسد. برای قرار دادن فرم در وردپرس می توانید از کد کوتاه فرم استفاده کنید. همچنین لینک مستقیم نمایش در صفحه خالی نیز فراهم شده است. از این مورد برای پیش نمایش فرم ها یا ایمیل ها می توان استفاده نمود. برای امنیت فرم ها در برابر اسپم ها کلیه فرم ها توسط Honeypot spam protection محافظت می شوند. همچنین برای امنیت بیشتر هماهنگی با افزونه Akismet نیز وجود دارد. به امنیت بستر نیاز دارید؟ با کمک ابزار من ربات نیستم reCaptcha گوگل نیز می توانید از فرم های خود در برابر اسپم محافظت کنید.


معرفی و مقایسه 15 افزونه برتر ساخت فرم سفارش و قرار دادن فرم در وردپرس

افزونه Formidable Forms یک افزونه ساخت فرم رایگان می باشد. علاوه بر این افزونه، افزونه های رایگان و حرفه ای بسیار خوب دیگری نیز برای ساخت فرم سفارش در وردپرس وجود دارند. سعی ما در وردپرس باران ارائه بهترین افزونه ها در هر زمینه ای می باشد. برای همین منظور در هر زمینه ای، افزونه های مختلف در آن کاربرد را مورد بررسی و مقایسه قرار می دهیم. نهایتا بهترین انتخاب ها را معرفی و پیشنهاد می نماییم. در مورد انتخاب بهترین افزونه قرار دادن فرم در وردپرس رایگان و حرفه ای نیز چنین عمل خواهیم کرد. سعی می کنیم در مقاله ای جداگانه بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس را لیست کنیم. سپس با مقایسه امکانات و ویژگی های آن ها بهترین های این زمینه را معرفی نماییم.

لینک مقاله مقایسه 15 افزونه ساخت فرم سفارش و قرار دادن فرم در وردپرس : بزودی…


کلام آخر…

در این مقاله از وردپرس باران به معرفی یک افزونه رایگان برای قرار دادن فرم در وردپرس پرداختیم. افزونه ساخت فرم سفارش در وردپرس با عنوان افزونه Formidable Forms را معرفی نمودیم. ویژگی های افزونه را تا حد امکان مورد بررسی قرار دادیم. گفتیم از این افزونه فرم ساز وردپرس می توان برای ساخت فرم تماس، فرم ثبت نام، فرم ورود، فرم پرداخت، ساخت فرم سفارش در وردپرس و… استفاده نمود. همچنین برای قرار دادن فرم در وردپرس می توان از کد کوتاه استفاده کرد که کار با افزونه را ساده تر می کند.

در پایان نیز مقاله ای با معرفی مقاله مقایسه بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس که به بررسی 15 افزونه ساخت فرم برتر پرداخته است مقاله را به پایان رساندیم. پیشنهاد ویژه وردپرس باران بررسی افزونه های معرفی شده در این مقاله و انتخاب یکی از موارد پیشنهادی می باشد. امیدواریم با معرفی این افزونه فرم ساز رایگان وردپرس و همچنین معرفی مقاله بررسی برترین فرم ساز ها توانسته باشیم در انتخاب افزونه فرم دلخواه به شما کمکی کرده باشیم. با ما در سایر مقالات وردپرس باران همراه باشید.


پیشنهاد وردپرس باران: 

دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه فرم ساز حرفه ای Quform فارسی

معرفی و مقایسه 8 افزونه فشرده سازی تصاویر وردپرس


 

رایگان شد: فیلم آموزش وردپرس
فیلم راهنمای سریع شروع کار با وردپرس را به رایگان دریافت کنید
به شما قول می دهیم از شیوه آموزش این دوره شگفت زده شوید
قیمت محصول: 49000 تومان
رایگان به مدت محدود
دانلود افزونه Formidable Forms – Form Builder for WordPress

صفحه افزونه

دسته بندی های این مطلب: افزونه رایگان وردپرس،وبلاگ وردپرس باران،وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ساخت فرم سفارش در وردپرس قرار دادن فرم در وردپرس - افزونه Formidable Forms
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست