نصب افزونه WP Rocket بر روی وردپرس ( راهنمای جامع )

به نام خدا. در این آموزش وردپرس یک مقاله راهنمای دیگر از آموزش افزونه WP Rocket برای شما آماده کرده ایم. در این راهنما به آموزش نصب افزونه WP Rocket بر روی وردپرس خواهیم پرداخت و دو روش نصب را برای افزونه WP Rocket بررسی می کنیم. البته پیش از نصب افزونه راکت نکات مهمی وجود دارد که در این راهنمای جامع حتما بررسی خواهیم کرد. همچنین مرجع دانلود و آموزش این پلاگین نیز در همین راهنما معرفی خواهند شد تا از خطر نصب پلاگین های دارای کدهای مخرب نیز در امان باشید. با این آموزش رایگان وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

نصب افزونه WP Rocket بر روی وردپرس ( راهنمای جامع )

راهنمای نصب افزونه راکت WP Rocket

برای نصب افزونه راکت باید فایل نصبی افزونه را که یک فایل zip است تهیه کنید. اما اینکه فایل نصبی را از کجا تهیه کنید مهمترین مسئلع در نصب است. پس در ادامه توضیحاتی در مورد مرجع دانلود این افزونه ضروری است.

توجه به این نکته بسیار ضروری است که نصب افزونه WP Rocket رایگان نیست و نسخه رایگان ندارد. پس برای تهیه این افزونه حتما باید مبلغی را برای خرید پرداخت کنید.

اما دانلود رایگان افزونه راکت در برخی سایت های ارائه می شود. چرا رایگان دانلود نکنیم ؟!

در ادامه در مورد دلیل استفاده نکردن از نسخه هایی که به صورت رایگان منتشر می شوند، توضیح خواهیم داد.

هشدار امنیتی: دانلود رایگان افزونه WP Rocket اکیدا ممنوع!

برخی سایت های سودجو با تزریق کدهای مخرب به این افزونه افزایش سرعت وردپرس آن را به صورت رایگان منتشر می کنند. به این نسخه ها اصطلاحا نال می گویند. بنابراین کاربرانی که نسخه های نال شده را نصب کنند راه نفوذ به سایت خود را برای افراد سودجو باز می کنند. سودجویان نیز از همین افزونه های نال شده برای هک کردن سایت یا استفاده از منابع سایت شما استفاده می کنند و سایت شما به سادگی دچار ضربه های جبران ناپذیری خواهد شد.

نصب افزونه های تجاری مثل راکت که به صورت رایگان منتشر می شوند موجب هک شدن سایت، درج بک لینک مخفی، سرقت اطلاعات و بسیاری از خسارات جبران ناپذیر دیگر خواهد شد.

بنابراین از دانلود رایگان افزونه WP Rocket اکیدا خودداری کنید و با یک بار هزینه برای تهیه نسخه اورجینال آن، امنیت سایت خود را حفظ نمایید.

دانلود افزونه راکت اورجینال

تا اینجا با نسخه نال شده افزونه ها و خطرات ناشی از نصب رایگان آن ها آشنا شدید. پس حالا با آگاهی کامل می دانید که نسخه رایگان هیچ افزونه تجاری را دانلود و تست نکنید. اما از کجا می توانید افزونه موشک وردپرس اورجینال را تهیه کنید؟

مراجع معتبر دانلود افزونه های وردپرس معمولا سایت های رسمی سازنده افزونه ها می باشند. اما تهیه قالب و افزونه با توجه به پرداخت دلاری و نرخ ارز و مشکلات مبادله غیر ریالی بین المللی همیشه بهترین راه نیست.

در ایران شرکت های معتبر مثل وردپرس باران با تهیه نسخه اصلی محصولات وردپرسی و فارسی سازی و فعال سازی امکانات نسخه های معتبری از محصولات وردپرسی ارائه می دهند. پس برای تهیه نسخه اصلی با خدمات و پشتیبانی فارسی می توانید به وبسایت شرکت های معتبر ایرانی نیز مراجعه کنید.

دانلود افزونه WP Rocket

نسخه اورجینال و فارسی افزونه WP Rocket همراه با آموزش، پشتیبانی و بروزرسانی رایگان در وردپرس باران ارائه شده است. هم اکنون می توانید نسخه اصلی و معتبر این افزونه را با یک بار پرداخت با هزینه ناچیزی برای همیشه و نامحدود داشته باشید.

لینک دانلود نسخه اورجینال افزونه راکت

نصب افزونه WP Rocket بر روی وردپرس

همان طور که اشاره شد برای نصب افزونه راکت ابتدا باید فایل zip افزونه را تهیه کنید. در بخش های قبل مرجع معتبر خرید و دانلود این افزونه افزایش سرعت وردپرس را نیز معرفی کردیم . گفتیم از نصب نسخه های نال شده جدا خودداری کنید. اما از این قسمت با فرض اینکه نسخه zip آخرین نسخه افزونه را تهیه کرده اید آموزش نصب افزونه WP Rocket را به 2 روش برای شما آماده کرده ایم.

دور روش نصب افزونه های حرفه ای در وردپرس:

  • روش پیشخوان
  • از طریق هاست

در ادامه آموزش کامل نصب افزونه موشک وردپرس را به هر دو روش بررسی می کنیم.

آموزش نصب افزونه راکت از پیشخوان

یکی از ساده ترین روش های نصب افزونه های حرفه ای روش پیشخوان وردپرس است. در این روش از طریق داشبود مدیریت وردپرس فایل zip را آپلود می کنید و فرآیند راه اندازی توسط وردپرس انجام می شود. در پایان نیز پلاگین را فعال می کنید و همه چیز برای کار با افزونه آماده می شود.

در روش پیشخوان ممکن است با محدودیت های حجم آپلود یا زمان پردازش نصب مواجه شوید که در این صورت روش بعدی برای شما مناسب تر است. روش پیشنهادی وردپرس باران نیز روش دوم یعنی از طریق هاست می باشد. اما برای ارائه یک آموزش کامل نصب به روش پیشخوان نیز ابتدا ارائه خواهد شد که در یک چک لیست ساده تنظیم شده است.

آموزش نصب افزونه WP Rocket از پیشخوان وردپرس

چک لیست نصب افزونه WP Rocket از پیشخوان

  1. مراجعه به پیشخوان وردپرس منوی افزونه ها و زیرمنوی افزودن
  2. کلیک بر روی دکمه بارگذاری افزونه که در بالای صفحه قرار دارد
  3. کلیک بر روی دکمه Choose File و انتخاب فایل zip افزونه که از وردپرس باران دانلود کرده اید
  4. کلیک بر روی دکمه هم اکنون نصب کن
  5. فعال کردن افزونه

آموزش نصب افزونه راکت از طریق هاست

روش دوم و پیشنهادی نصب افزونه های حرفه ای وردپرس، نصب از طریق هاست است. در این روش تمام محدودیت های حداکثر حجم آپلود فایل یا زمان پردازش نصب و… برطرف می شود. به همین دلیل توصیه وردپرس باران استفاده از همین روش می باشد. در این روش ابتدا فایل zip را از طریق پنل مدیریت هاست بر روی مسیر افزونه های روی هاست آپلود می کنید. در ادامه فایل zip را از حالت فشرده خارج می کنید. در پایان می توانید به پیشخوان وردپرس مراجعه و پلاگین را فعال کنید. به همین سادگی و بدون هیچ محدودیتی نصب و راه اندازی انجام می شود.

در ادامه چک لیست نصب افزونه های حرفه ای از طریق هاست را با جزئیات کامل آماده کرده ایم که مطابق همین چک لیست به سادگی می توانید این افزونه را بر روی سایت خود نصب کنید.

آموزش نصب افزونه WP Rocket از طریق هاست

چک لیست نصب افزونه WP Rocket از طریق هاست

  1. مراجعه به پنل مدیریت هاست و آپلود فایل zip آخرین نسخه افزونه در مسیر public_html\wp-content\plugins
  2. خارج کردن فایل zip از حالت فشرده و مشاهده فولدر wp-rocket بر روی هاست
  3. مراجعه به پیشخوان وردپرس منوی افزونه ها و فعال کردن افزونه موشک وردپرس

آموزش بهینه سازی وردپرس با افزونه WP Rocket

پس از دانلود و نصب افزونه WP Rocket باید نحوه تنظیمات و کار با این افزونه کش وردپرس را یاد بگیرید. تنظیمات و گزینه های افزونه موشک وردپرس خیلی پیچیده نیست ولی نکات ریز و پیشرفته ای در اعمال تنظیمات وجود دارد که حتما باید به آن ها توجه کنید.

آموزش افزونه WP Rocket

به درخواست بسیاری از کاربران و مشتریان محصولات وردپرس باران ما نیز تصمیم گرفتیم آموزش های کامل و جامعی از کار با این افزونه وردپرس تهیه کنیم. آموزش های افزونه راکت در وردپرس باران در چند سطح آماده شده تا پاسخگوی نیاز کاربران از مبتدی تا پیشرفته باشد. بنابراین در هر سطحی از وردپرس که باشید آموزش های ارائه شده می تواند راهنمای افزایش سرعت سایت وردپرسی شما باشد.

هم اکنون از طریق لینک زیر می توانید وارد صفحه آموزش این افزونه کش حرفه ای شوید و مطابق آموزش ها سرعت سایت خود را بهینه سازی کنید.

لینک آموزش WP Rocket

مرور سریع این راهنما در 30 ثانیه + لینک ها

  • پیش از نصب افزونه WP Rocket حتما باید بدانید که پلاگین راکت نسخه رایگان ندارد.
  • برخی مراجع نسخه های دارای کدهای مخرب را با اهداف سودجویانه به صورت رایگان منتشر می کنند که موجب هک سایت شما می شود.
  • نسخه اورجینال و فارسی افزونه با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان در وردپرس باران ارائه شده است. لینک دانلود این پلاگین در انتهای همین راهنما مجددا آمده است.
  • پس از دانلود افزونه باید آن را مطابق راهنمای همین صفحه در وردپرس نصب کنید.
  • تنظیمات افزونه تاثیر زیادی در بهینه سازی سرعت سایت شما دارد. پس برای تنظیمات افزونه حتما وقت بگذارید.
  • برای آموزش کار با افزونه و رسیدن به بهترین نتیجه در بهینه سازی سرعت سایت حتما صفحه آموزش این افزونه را در وردپرس باران بررسی کنید. لینک آموزش کار با این پلاگین نیز مجددا در ادامه درج شده است.

لینک خرید افزونه WP Rocket

لینک آموزش افزونه WP Rocket

سایر قسمت های دوره آموزش رایگان افزونه WP Rocket را نیز مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نصب افزونه WP Rocket
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست